Pembe Hareket

Android İçin Yürüyüş Takip Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: KuKa Apps
tamindir.com indir.com

Pembe Hareket uygulaması, Android telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz ve Avon tarafından yayınlanmış bir yürüyüş yani spor takip uygulaması olarak yayınlanmış durumda ve ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. Hem basit ve anlaşılır yapısı hem de kolay kullanımı sayesinde denemek isteyebileceklerinizden birisi olduğuna inanıyorum.

Uygulama direkt olarak GPS bilgileri sayesinde ne kadar yol gittiğinizi ve bu yolu hangi güzergah üzerinden tamamladığınızı ölçebiliyor. Böylece yürüyüşünüzün sonunda mesafenizi ve ne kadar sürede yürüyüşün bittiğini anlayabiliyorsunuz. Fakat GPS bilgilerinin talep edilmesi şarjınızın olması gerekenden daha hızlı bitmesine sebep olabiliyor ve bu konuda dikkatli olunmalı.

Uygulamanın yürüyüş takibinin yanında bir avantajı daha mevcut. Avon, yaptığınız her bir kilometrelik yol için Meme Kanseriyle Mücadele Fonu'na bir liralık bir bağış yapıyor ve bunu 30.000 km'ye kadar yapıyor. Dolayısıyla yürüdüğünüz her adımın hayırlı bir iş için vesile olmasını sağlayabiliyorsunuz.

Pembe Hareket uygulamasının çalışması esnasında herhangi bir sorunla karşılaşmadık ve yürüyüşü başlatma ve bitirme butonları da kolayca anlaşılır pozisyonlara yerleştirilmişler. Eğer yürüyüş takibinizi hayırlı bir işe dönüştürmek de istiyorsanız denemeden geçmemenizi öneriyorum.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Pembe Hareket; meme kanseriyle mücadele amacıyla geliştirilmiş, tüm kadınları yürüyüşe davet eden oldukça faydalı bir uygulamadır.

Uygulamayı tamamen ücretsiz olarak Android cihazlarınıza yükleyerek yürüyüş ve koşu adımlarınızı sayabilirsiniz. Uygulama 30 bin kilometreye ulaşana kadar kat ettiğiniz her 1 km için adınıza 1 TL Meme Kanseriyle Mücadele formuna bağışta bulunuyorsunuz.

Pembe Hareket uygulaması ile hem spor yapıp hemde bağışta bulunmaya hazır mısınız?

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;