PeriscoDroid

Periscope Yayınlarını Canlı İzleme Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Üretici: Alp Apps
tamindir.com indir.com

PeriscoDroid, son zamanların en popüler uygulamalarından olan Periscope üzerinde yapılan canlı yayınları Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinden izlememize imkan tanıyor.

Bildiğiniz gibi Periscope, Twitter tarafından kullanıcılara kendi canlı yayınlarına yapabilmelerine imkan sağlamak için tasarlandı ve piyasaya sürüldü. Bu uygulama sayesinde kullanıcılar istedikleri zaman canlı yayınlar yapabiliyorlar.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu faydalı uygulama sayesinde Periscope üzerinde yapılan yayınları liste üzerinden takip edebiliyor ve ilgimizi çekenlere girerek yayına katılabiliyoruz.

Uygulamaya girdiğimizde karşımıza sade ve gösterişten arındırılmış bir arayüz çıkıyor. O an Twitter üzerinde, Periscope ile yapılan canlı yayınlar listede sıralanıyor. Bu yayınlardan istediğimizin linkine tıklayarak katılımda bulunabiliyoruz.

Genel olarak sorunsuz çalışan PeriscoDroid, Periscope üzerinde yapılan canlı yayınları Android cihazları üzerinden takip etmek isteyen kullanıcıların mutlaka denemesi gereken yapımlardan biri.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

PeriscoDroid uygulaması ile Periscope üzerinde yapılan canlı yayınları Android işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonlarınız üzerinde sorunsuz bir şekilde izleyebilirsiniz.

Periscope kullanıcılarına Twitter üzerinden kendi canlı yayınlarını yapabilmeleri amacı ile geliştirilmiştir. PeriscoDroid ile de bu canlı yayınları bir liste üzerinde takip edebilir ve dikkatinizi çeken yayınları izleyebilirsiniz.

Oldukça sade ve şık tasarlanmış bir arayüz ile karşımıza çıkan uygulamada o anda Periscope üzerinde yapılan canlı yayınları bir liste halinde görebilir ve dilediğiniz yayının linkine tıklayarak katılabilirsiniz.

Stabil çalışan ve güvenilir bir Periscope canlı yayın izleme uygulaması olan PeriscoDroid uygulamasını mutlaka denemelisiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;