PIP Camera

Farklı çerçeve ve efekt ekleme uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Üretici: Fotoable,Inc.
tamindir.com indir.com gezginler.net

PIP Camera uygulaması özellikle kendi fotoğraflarını çekenler için hazırlanmış bir Android kamera ve efekt uygulaması. Onlarca farklı fotoğraf çekme ve filtreleme uygulamasının arasından kendi kendini çekmek isteyenlere verdiği destek ile ayrılan uygulama, selfshotlara verdiği özel efektler sayesinde diğerlerinden oldukça ayrılıyor.

Sahip olduğu filtreleri kullanarak hem fotoğraflarınızı kısmi olarak renklendirebilir, kısmi olarak efektlendirebilir hem de çerçeveler ve kırpma işlemlerini uygulayarak onları daha da güzel hale getirebilirsiniz. Tabii ki telefonunuzun arkaplanına uygun bir resim boyutu haline getirmek, bunun yanında sosyal medya hesaplarınızdan kolayca paylaşmak da elinizde.

Uygulamada bulunan efekt ve filtrelerin adedi her güncellemede giderek artıyor ve böylece daha da güzel fotoğraf filtrelerini kullanabiliyorsunuz. Düzenli olarak Google Play güncellemelerinizi takip etmeyi sakın unutmayın.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Pıp Camera, uygulaması farklı yapılar da fotoğraf çekmek veya düzenlemek adına oldukça kullanışlı bir yazılımdır.

Uygulama, kullanıcılara var olan fotoğraflarınıza çerçeve ekleme, şablon belirleme, efekt düzenlemeleri gerçekleştirme işlemleri sunan bir yazılımdır.

Uygulama içerisinde; oldukça farklı ve değişik türler de efekt ve çerçeve seçenekleri mevcut olup, bir şişenin içerisinde Dünyaları da sığdırabilir veya bir film şeridine portre fotoğrafı da ekleyebilirsiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)

PIP Camera resim düzenleme uygulamasıdır.

Resimlerini çok daha güzel ve eğlenceli bir hale sokabilirsiniz.

Sürekli olarak güncellenen resim galerisi ile yeni resimleri de kullanabilirsiniz.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;