Pırlanta Kitap

Dini Uygulamalar

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
indir.com gezginler.net
M. Fethullah Gülen'in yazdığı eserlerin oluşturduğu Pırlanta Seti, Nil Yayınları tarafından satışa sunulmaktatır. Dileyenlerin pırlanta kitaplarını cep telefonuna indirmesi için de bu uygulama hazırlanmıştır.
İmana dair bütün meseleleri akıl ve kalp süzgecinden geçirip büyük bir titizlikle ele alan Fethullah Gülen'in her kitabı, bir başucu kaynağı niteliğinde. Uygulamada bütün kitapları liste halinde bulabilecek, indirmek istediğiniz taktirde kitabı sepetinize ekleyip cüz'i bir miktara satın alabileceksiniz. 
Eserler ilmî zenginliği ve edeb'i yönüyle tam bir tefekkür denizi. Bu denize girmek ve denizin derinliklerindeki hazinelerden faydalanmak istiyorsanız şimdiden iyi okumalar.
İndirme Sayfası (indir.com)

1987 yılında Nil A.Ş olarak yayıncılık hayatına başlayan yayın evimiz ilk başlarda genel anlamda din, ilmi, edebi, fikra, kültürel ve sesli yayıncılık alanlarında faaliyet gösteriyordu. Bu manada kültür hayatımıza sayısız nitelikli eser kazandıran yayın evimiz 2005 yılından itibaren velud bir iş bölümü yapılanmayla bir gönül ve aksiyon insanı Fethullah Gülen eserlerinde yoğunlaşma kararı aldı.Böylece geleceğin fikir işçisi ve mimarlarına daha nitelikli ve daha hızlı ulaşma/buluşma gayretindeyiz.Nil Yayınları, insanı yücelten değerlerden habersiz yetiştirilmiş, maddenin ağır baskısı altında ezilmiş ve tükenmiş, hiçliğin koynunda süt emen nesillerin kayboluşu karşısında, bu nesillere örnek insanın ve cemiyetin nasıl olması gerektiğini anlatmak sancısıyla kurulmuş bir yayınevidir.Örnek insan ve toplumun vasıfları ile, kalb-kafa bütünlüğü mülâhazasına bağlı yaşayan, özü-sözü doğru vicdan genişliğine ulaşmış fertle başlayıp, aile ve nihayet ideal bir toplumun yol haritasını veren bir yayıncılık anlayışı izlemektedir.Asrımız ilim asrıdır ve bundan sonra da ilim hükmedecektir. Bir insanın gerçek insan olması da kafasının müspet ilimlerle, kalbinin de inançla aydınlanmasına bağlıdır. Din ile ilim el ele yürüyecek.. iman ile akıl sarmaş-dolaş her yere meyvelerini saçacaktır.Şimdi Muhterem Fetullah Gülen Hocaefendi'nin tüm eserlerini bu uygulama ile android cihazlarınızda okumak üzere sizlerle.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;