PO Nerede

Android için Petrol Ofisi Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: Başarsoft
tamindir.com indir.com gezginler.net

PO Nerede kullanıcılara kendilerine en yakın Petrol Ofisi benzin istasyonunun yerini bulma konusunda yardımcı olan bir mobil akaryakıt istasyonu uygulamasıdır.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olan PO Nerede sayesinde aracınızda yakıtınızın azaldığı durumlarda kolayca size en yakın Petrol Ofisi istasyonunu tespit edebiliyorsunuz. PO Nerede uygulaması sadece bu özellikten ibaret değil, uygulama bunun yanında ek kullanışlı özellikleri de kullanıcılara sunmakta.

PO Nerede uygulaması ile eğer yakıt alma ihtiyacınız varsa uygulamayı çalıştırabilir ve en yakın Petrol Ofisi istasyonunu araştırabilirsiniz. Uygulama size Petrol Ofisi istasyonlarını harita üzerinde gösterebiliyor ve size bu istasyonlara nasıl ulaşabileceğinizi işaretlerde gösteriyor. PO Nerede uygulaması ile Türkiye çapındaki 2239 benzin istasyonun yerini tespit edebilmektesiniz.

PO Nerede uygulaması Petrol Ofisi istasyonlarını ararken size kullanışlı filtreleme seçenekleri de sunuyor. Bu sayede AutoMatic, Oto Yıkama, Maxima, PO/Gaz, Positive Card Öde Geç hizmetlerine sahip yakıt istasyonlarını ayrı ayrı aratabilirsiniz. Ayrıca PO Nerede uygulaması ile Türkiye'deki BRC istasyonlarını görüntüleyebilirsiniz.

PO Nerede'nin bir diğer kullanışlı özelliği ise gitmek istediğiniz herhangi bir noktaya nasıl ulaşabileceğiniz size harita üzerinde göstermesi.

İndirme Sayfası (tamindir.com)
  PO Nerede Mobil uygulaması ile bulunduğunuz noktaya en yakın Petrol Ofisi istasyonlarını listeleyebilir ve harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.
  Türkiye'nin en büyük petrol firmaları arasında yer alan Petrol Ofisinin, mobil uygulaması sayesinde sizlerin de kafası rahat edecek gibi gözüküyor. Bu uygulama sayesinde Türkiye çapındaki 2239'den fazla Petrol Ofisi istasyonumuzun yerini tespit edebilirsiniz. Türkiye?nin her noktasından istediğiniz yere hangi rotadan gidebileceğinizi ve yol üzerinde nereden yakıt alabileceğinizi görebilirsiniz. Aynı zamanda tüm Türkiye'deki BRC istasyonlarını da görüntüleyebileceğiniz uygulama ile Petrol Ofisi istasyonlarından AutoMatic, Oto Yıkama, Maxima Merkezi, PO/Gaz ve Positive Card Öde Geç gibi hizmetlerin, de görüntüleyebileceksiniz.
  Türkiye'nin en kapsamlı perakende akaryakıt satış ağına sahip şirket mobil uygulaması ile de müşterilerine oldukça faydalı olacak gibi görünüyor.
İndirme Sayfası (indir.com)
Size en yakın Petrol Ofisi istasyonlarını kolayca bulun.

Dünyaya Türkiye haritası ve verisini sağlayan Başarsoft ile OMV Petrol Ofisi A.Ş. işbirliği sonucunda ortaya çıkan bu uygulama ile Petrol Ofisi istasyonları her an parmaklarınızın ucunda!

  • Türkiye çapındaki 2239'den fazla Petrol Ofisi istasyonumuzun yerini tespit edebilirsiniz.
  • Türkiye'nin her noktasından istediğiniz yere hangi rotadan gidebileceğinizi ve yol üzerinde nereden yakıt alabileceğinizi görebilirsiniz.
  • Petrol Ofisi istasyonlarını AutoMatic, Oto Yıkama, Maxima Merkezi, PO/Gaz ve Positive Card Öde Geç gibi hizmetleri seçerek arayabilirsiniz.
  • Tüm Türkiyedeki BRC istasyonları görebilirsiniz.

Türkiye'deki en büyük sanayi şirketlerinden biri olan ve 1,200 çalışanıyla 70 yıllık geçmişe sahip olan OMV Petrol Ofisi A.Ş, 2.239 akaryakıt istasyonu 11 akaryakıt terminali, 3 LPG terminali, 25 havaalanı ikmal ünitesi, 1 madeni yağ fabrikası ve 1.25 milyon m³'den fazla depolama kapasitesiyle Türkiye'nin lider akaryakıt dağıtım ve madeni yağ şirketidir. OMV Petrol Ofisi A.Ş., Türkiye'nin en kapsamlı perakende akaryakıt satış ağına sahiptir.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;