Popigram

Android İçin Instagram Takipçi Sayısı Artırma Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Üretici: Popigram
tamindir.com indir.com

Popigram Instagram kullanıcılarının takipçi sayılarını artırmak ve daha fazla kullanıcıya ulaşmak amacıyla kullanabilecekleri bir uyuglamadır. Hiçbir ücret ödemeden kullanabileceğiniz bu uygulama sayesinde Instagram hesabınızın çok daha fazla kişi tarafından tanınmasını sağlayabilirsiniz.

Uygulamayı kullanabilmek için öncelikle Instragram hesabınızın bilgileriyle güvenli giriş yapmanız gerekiyor. Daha sonra menüden profil sayfasına giderek beğeni kazandırmak istediğiniz bir fotoğrafı seçmelisiniz. Bu aşamadan sonra kaç beğeni istediğiniz belirtmelisiniz. Takipçi kazan butonuna tıkladıktan sonra kaç kişi istediğiniz belirlemelisiniz.

Tüm işlemleri tamamladıktan sonra uygulama tamamen otomatik olarak her şeyi ayarlıyor. Zaten gayet içgüdüsel bir arayüz sunduğu için herhangi bir problemle karşılaşacağınızı düşünmüyorum. Uygulama içerisinde yer alan tüm özellikler düzenli bir şekilde sıralanmış.

Instagram hesabınızı aktif bir şekilde kullanıyorsanız ve daha fazla takipçiye ulaşmak istiyorsanız Popigram’ı mutlaka denemeniz gerektiğini düşünüyorum.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Sosyal fotoğraf paylaşım platformu Instagram'da takipçi artırmanızı sağlayan Popigram, ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir Android uygulamasıdır.

Instagram hesabı olan kullanıcılar için özel olarak geliştirilmiş uygulama sayesinde takipçi sayınızı kolaylıkla artırabilirsiniz. Instagram hesabınızla giriş yaparak kullanabileceğiniz uygulama ne kadar takipçi kazanmak istiyorsanız sizden bu sayıyı girmenizi istiyor. Ardından otomatik olarak takipçi kazanabiliyorsunuz.

Ayrıca paylaştığınız fotoğraf ve videolar için beğeni kazanmanıza da imkan tanıyan uygulama ile beğeni kazandırmak istediğiniz paylaşımı seçmeniz gerekiyor.

Son derece kullanışlı ve basit bir arayüz tasarımına sahip olan uygulama güvenlik konusunda da son derece koruyucu tedbirler içeriyor. 

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;