Poseidon Weather

Android İçin Rüzgar ve Hava Durumu Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Üretici: talexop
tamindir.com indir.com

Poseidon Weather ücretsiz olmasının yanında kapsamlı ve kesin bilgiler sunmasıyla dikkat çeken uygulamalardan bir tanesi. Özellikle sık sık denize açılmak durumunda olan balıkçılar ve denizcilikle amatör olarak ilgilenen kişiler tarafından tercih edilen Poseidon Weather ile bulunduğunuz bölgenin rüzgar durumunu öğrenebilirsiniz.

Detaylı hava durumu bilgileri sunan uygulamada yer verilen bölgesel haritalarda rüzgarın esiş yönünü ve şiddetini de tespit edebilirsiniz. Uygulamada yer alan haritalar üzerinde rüzgar ve sıcaklık değerleri renkler ile ifade edilmiş. Bu da uygulamanın kullanımını bir hayli kolaylaştırıyor.

İngilizce ve Yunanca olarak sunulan uygulama tüm bilgileri Poseidon hava tahmin servisinden çekiyor. Poseidon Yunanistan'da en doğru ve kesin hava tahmin raporları sunan servis olarak kabul edilmekte.

Uygulamada yer alan temel özellikleri şu şekilde sıralamak mümkün;

  • Gelişmiş dokunmatik tarama
  • Tarih seçimi
  • Yakınlaştırma ve uzaklaştırma
  • Detaylı menü seçenekleri
  • Renkli arayüz
  • Doğruluk payı yüksek tahminler

Denize açılırken güvenli kaynaklardan bilgi toplamak istiyorsanız Poseidon Weather mobil cihazınızda bulunması gereken uygulamalar arasında yer almalı.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Poseidon weather, uygulaması harita üzerinden hava durumu bilgileri alma ve anlık konuma göre hava durum bilgileri sunan bir yazılımdır.

Uygulama, kullanıcılara Dünya haritası üzerindeki tüm bölgelere ait doğa olaylarını görüntüleme, sis, yağmur, rüzgar, kar gibi tüm hava doğa olaylarını görüntüleyerek isteğe göre bulunduğunuz alana ait tüm verileri an ve an ekran üzerinden görüntüleme seçenekleri mevcut dur.

Uygulama içerisinde; Hava olaylarının her türlüsünü tüm Dünya ve bölge olarak takip etme ve bildirim olarak alma seçenekleri mevcut dur.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;