Raramuri - Ödüllü Adım Sayar

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Üretici: Egebit
gezginler.net
Android'in heyecan ve rekabet dolu adım sayar uygulaması Raramuri ile attığın her adım seni zirveye götürecek!

Raramuri turnuva özelliği olan bir adım sayar uygulamasıdır. Turnuvalara katılmadığında cihazının sensör verisini kullanarak attığın adım sayısını en doğru şekilde hesaplar, ücretsiz turnuvalara katıldığında ise rekabeti hissetmeye başlarsın.Binlerce kişinin aynı anda katıldığı turnuvalarda yarışıp, gün sonunda ödül kazananlardan olabilirsin. Turnuvalara katıldığında Raramuri; cihazının sensör ve GPS verisini birlikte kullanarak attığın adımları yüksek doğruluk oranında tespit eder ve kıyasıya mücadelede liderliğe yürümeni sağlar.

Turnuvalarda kazandığın ödüller Raramuri hesabında birikir, belirli bir miktara ulaştığında sistemde kayıtlı banka hesabına gönderilir.

Raramuri Özellikleri;- Turnuvaya katılmadığın zamanlarda cihazının sensör verisinden adım sayısını tespit eder.- Turnuvalara katılmasan bile attığın adımları, kalori takibini ve toplam hareket mesafeni görebileceğin istatistikleri sana sunar.- Aktif turnuvalarda yarışan arkadaşlarını görebilir ve onların sıralamasını anlık olarak takip edebilirsin.- Aktif turnuvanın sıralamasını anlık olarak takip edebilirsin.- Hafta sonları düzenlenen turnuvalarda ücretsiz olarak yarışabilirsin.- Turnuvada yarışırken aktiviteni duraklatabilir daha sonradan tekrar devam edebilirsin.- Turnuva sonuçlandığında, sonuç sayfanı "Bildirimler" bölümünden görebilir ve sonucunu Facebook ve Twitter üzerinden arkadaşlarınla paylaşabilirsin.- Ayarlar sayfasından profil fotoğrafını, şifreni, banka hesap bilgilerini düzenleyebilirsin.- Raramuri ile ilgili merak ettiklerini "Nasıl Çalışır?" bölümünden öğrenebilirsin.- Raramuri ekibiyle iletişime geçmek için "Bize Ulaşın" bölümünü kullanabilirsin.

Tüm bu özelliklerden ücretsiz faydalanmak ve rakiplerinle kıyasıya mücadele etmek için hemen Raramuri'yi indir ve heyecana ortak ol!

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;