RE-VOLT Klasik - 3D Yarış

Android için Yarış Oyunu

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
indir.com gezginler.net

Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza yükleyebileceğiniz eğlenceli bir oyun.

Sanal alemde uzaktan kumandalı bir arabanız olsun ister misiniz? RE-VOLT Klasik - 3D Yarış oyununu Android tabanlı cihazlarınıza yükleyerek uzaktan kumandalı bir araca sahip olabilirsiniz.

Üstelik oyunun size sunacağı birbirinden çok farklı renk ve modelde olan bir çok aracın içerisinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Oyunun sahip olduğu mükemmel arka plan seçenekleri bulunuyor. Aracınız ile bir yolcu gemisinden, müzelerden, evlerin bahçelerinden ve çatılarından geçebileceksiniz. Ancak bunun için aracınızın kumandasını çok iyi kontrol ediyor olmalısınız. Ayrıca oyunda sizi geçmeye çalışacak olan oldukça güçlü rakipleriniz olacak. Sizin onları geçebilmek için aracınızı daha iyi kumanda edebiliyor olmanız ve daha hızlı olmanız gerekiyor. Yoksa oyunu kaybedersiniz. Boş zamanlarınızda bu oyunu oynayarak günün stresinden kurtulabilir ve eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Üstelik bunun için tek yapmanız gereken indir butonuna basarak oyunu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve telefonlarınıza tamamen ücretsiz olarak yüklemek.

İndirme Sayfası (indir.com)

Re-Volt eğlenceli ve bir o kadar da sürükleyici bir yarış oyunudur.

Oyunda aracınızı seçin ve çeşitli eklemeler ile en güçlü ve hızlı araç haline getirin. Oyun sırasında güçlendirmeler ile rakiplerinizi diskalifiye edip ya da önlerine geçebilirsiniz. Aynı şekilde onlarda sizi yarış dışı bırakabilirler.

Özellikler;

  • 14 Farklı birbirinden özel yarış pisti
  • 42 Farklı araç
  • Toplu yarış ya da tekli yarış modları
  • Klasik arka plan müzikleri
  • Kolay kontrol
İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;