Real Car Parking 2017 Street 3D

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
gezginler.net

Tüm park etme oyunları aynı, aradığım grafik ve oynanışı bir türlü bulamıyorum diye üzülüyor musun? Araba içinden sürüş bile yok diye yakınıyor musun yoksa? Keşke yeni park oyunu çıksa da şöyle doya doya park etsek diyenlerden misin? Bir ihtimal tam istediğim oyun budur belki diye tıklayıp geldiğini biliyoruz.

Diğer oyunlardan farklı olarak üstün kaliteli bir grafik, sensör sistemi ile kolay park etme yönetimi, farklı kamera açılarıyla hem içten sürme hem dışarıdan zoom yapma imkanını sana veriyoruz! Ayrıca içten sürerken istediğin yere bakmakta özgürsün ve buda sana tam bir gerçekçilik hissi veriyor. Yani yüksek derecede gerçeklikler sunuyoruz sana. Ama öyle sadece vakit geçirmek yok. Oyunun tadını çıkartırken gerçekte nasıl araba park edilir de öğreneceksin ve pratik yaparak ustalaşacaksın. Park etmede üstüne olmayacak. Nasıl mı? Çok kolay! Oyun içinde akıllı rehberler sayesinde hem kolay yöntemler öğreneceksin hem de bu yöntemleri sürekli test etme imkanı bulacaksın. Hadi artık ne bekliyorsun, aradığın oyun burada!

ÖZELLİKLER

- PARK ETME SENSÖRÜ- GERÇEKÇİ ARABA SESLERİ- İÇ KAMERA GÖRÜŞÜ- DETAYLI DAHİLİ TEÇHİZAT- GERÇEKÇİ GRAFİK KALİTESİ- FARKLI KONTROL METOTLARI ( DİREKSİYON , TUŞLAR VE TİTREŞİM )- FARKLI KAMERA AÇILARI- YAKINLAŞTIR , UZAKLAŞTIR ÖZELLİĞİ- TRAFİK İŞARETLERİNİ VE TRAFİK KURALLARINI EĞLENEREK ÖĞRENİN-Otomobil bilgileri konusunda kontroller ve vitesi iyi bilmeliyiz-Araba oyunu otopark simulation oyunda park et-otomobil simulation trafik lambası karşına çıktığı zaman nasıl park ediyorsun-Otomobil bilgileri test et-Trafik konusunda bilgini kontrol et

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;