Resimli Bilgi Yarışması

Android için Bilgi Yarışması Oyunu

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: İzmo Bilişim
tamindir.com indir.com gezginler.net

Resimli Bilgi Yarışması oyunu, size resimli sorular sorarak bilgi birikiminizi ve görsel hafızanızı ölçen bir mobil oyundur. Verilen 20 saniyelik sürede doğru şıkkı seçerek ilerlemeniz gerekiyor. Oyunun arayüzünde canlı renkler ve grafikler kullanılarak şık bir tasarıma imza atılmış.

Oyuna girdiğiniz andan itibaren Türkçe seslendirme yapan spiker yarışmaya adeta gerçekten yarışma programındaymışsınız hissi yaratıyor. Elbette isterseniz oyun müziğini ve spiker sesini kapatabiliyorsunuz. Oyuna başladığınızda da soru ekranda beliriyor ve aynı zamanda spiker de soruyu soruyor ve süre geriye doğru akmaya başlıyor. Oyun konsept olarak, Kim Milyoner Olmak İster adlı TV programıyla benzerlik gösteriyor. Cevabını bilemediğiniz sorular için ise 4 farklı joker hakkınız bulunuyor.

Oyunun özellikleri:

  • 3 adet Pas Geç, Çift Cevap, 3 adet +10 saniye süre ekle, Yarı Yarıya gibi joker hakları,
  • Binlerce resimli soru,
  • İnternet bağlantısı olmadan da oynayabilme,
  • Güncel sorular,
  • Puanınızı kaydedip, arkadaşlarınızla paylaşabilme,
  • Genel kültürünüzü test etme imkanı,
  • Görsel hafızanızı test etme imkanı,
  • Yeni bilgiler öğrenmenize yardımcı olmak.
İndirme Sayfası (tamindir.com)

Resimli Bilgi Yarışması; mobil bir oyun uygulaması olup kullanıcılarına resimli sorular sorarak bilgi birikimimizi ve görsel hafızanızı ölçen keyifli bir uygulamadır.

Uygulamada size sorulan sorulara 20 saniye içerisinde doğru cevabı vermeniz gerekmektedir. Uygulama kullanımı kolay ve görsel olarak resimlerle süslenmişşık bir arayüze sahip olup 20 saniye içerisinde verdiğiniz doğru cevaplara göre seviye ilerlemesini sağlamaktadır. Uygulamada Türkçe olarak seslendirme yapan spiker adeta gerçek bir yarışma havası katmakta ve heyecanı katlamaktadır. Dilerseniz oyun müziğini ve spikerin sesini kapatabilirsiniz. Oyunu oynamaya başladığınız andan itibaren nefes kesen bir heyecan dolu serüven başlamaktadır. Oyun konseptinde cevabını bilmediğiniz sorular için 4 farklı jokeri oyuncularına sunmaktadır. Resimli Bilgi Yarışması oyununun içeriğinde 3 adet pas-geç, çift cevap, 3 adet 10 saniye süre ekle, yarı yarıya joker, binlerce resimli soru ve güncel soru, puanınızı kaydedip arkadaşlarınızla paylaşabilme, genel kültürünüzü test etme, görsel hafızanızı test etme, yeni bilgiler öğrenmeye yardımcı olma ve en önemlisi internet bağlantısı olmadan da oynatabilmesidir.

Oldukça keyifli olan Resimli Bilgi Yarışması oyununu mutlaka denemelisiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)
Resimli Bilgi Yarışması

Resimli Bilgi Yarışması oyunu, görsel hafızanızı test eden bir bilgi yarışmasıdır. Size sorulan resimli sorularda doğru cevabı 20 saniye içinde dört şık arasından doğru bilmeniz gerekmektedir.Ayrıca bilemediğiniz sorulara yardımcı olması için 4 farklı joker hakkınız mevcuttur. Bilgi yarışması ve genel kültür oyunlarını sevenler için oyunu kısaca özetlemek gerekirse, oyunun konsepti Kim Milyoner Olmak İster, Quizup ve CevApp oyunları ile örtüşmektedir.

Sizi neler bekliyor?

- Türkçe sunucu ile gerçek bir yarışma hissi- Toplam 5 binden fazla resimli soru- Telefon ve tabletinizde internet bağlantısı olmadan da oynama şansı- Görsel hafızanızı test etme imkanı- Güncel sorularla genel kültürünüzü test etme imkanı- Puanınızı kaydederek diğer oyunculara göre bilgi seviyenizi ölçme fırsatı- Hiç bir ücret ödemeden yeni bilgiler öğrenme şansı

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;