Resimli Güzel Sözler

Eğlence Programı

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
indir.com

 Herkes sevdiğine en güzel sözleri söylemek, içindeki duyguları tam olarak aktarmak ister. Ne yazık ki bu her zaman sandığımız kadar kolay olmaz. Kendimizi ifade etmekte güçlük yaşarız bazen. Bu programla artık bu tür sorunlarınız ortadan kalkacak. Artık sevdiğiniz kişiye sevginizi çok kolay şekilde anlatabileceksiniz. Muhteşem resimlerin üzerine yerleştirilmiş harika sözler... İşte tam da aradığınız gibi. Sevgini belli etmek, tekrarlamak ve daha çok göstermek için bundan daha iyi bir fırsatınız olmazdı. Titizlikle hazırlanan resimler ve yazılan sözler arasından kendinize uygun olanı seçin ve sevdiğiniz kişiye gönderin. 

 Anne, arkadaş, eş, sevgili... Sevginizi belli etmek için seçtiğiniz kişi kimse ona özel sözleri seçmek çok kolay olacak. Herkese göre yazılmış bu derin anlamlı sözlerin sizin için çok yardımı olacak. Mükemmel özelliklere sahip olan bu programda arşivleme özelliği de var. Yani en beğendiğiniz m ve sözleri telefonunuza kaydedip arşivleyebilirsiniz. Böylece sizin için anlamlı olan sözler sürekli telefonunuzda kayıtlı durur ve istediğiniz zaman tekrar kullanabilirsiniz.

 Hayatınızı kolaylaştıracak bu mükemmel programa siz de sahip olabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken şey indir butonuna basmak. Siz de bu harika özellikleri olan programı indirin ve sevdiklerinizi mutlu edin. 

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;