Ribony

Android İçin Online Mesajlaşma Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce, Türkçe
Üretici: Ribony
tamindir.com indir.com

Ribony internet üzerinde yüzlerce kişiyle anında sohbet edebileceğiniz bir eğlence platformu. Oldukça güzel bir arayüzü olan Ribony'nin mobil versiyonunun tasarımı oldukça sade tutulmuş. 

Ribony ile kendi profilinizi oluşturup insanların sizinle sohbet etmesini bekleyebilirsiniz. Veya size ait olan hesabınızla diğer insanlarla siz sohbet edebilirsiniz. Sohbet penceresinin ise kullanımı oldukça kolay. İnternet üzerinden yaptığınız sohbetlerde dilerseniz hiç hesap açmadan Anonim olarak sohbet edebiliyorsunuz. Yalnız anomim olduğunuz zaman size pek itibar edilemsini beklemeyin. Çoğunlukla 14-19 yaş arasındaki kişileirn kullandığı Ribony ile eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz.

Uygulamanın diğer bir farklılığı kişilere Ribbon adı verlen bazı özellikler vermeniz. Konuşkan, Esprili, Dürüst ve Sempatik olarak 4 kategoride bulunan özelliklere kullanıcıyı beğenirseniz yıldız veriyorsunuz. Yalnız yıldız verebilmek için kayıtlı kullanıcı ile biraz sohbet etmeniz gerekiyor. Ribony yetkilileri olası sahte yıldızları bu şekilde engellemeye çalışmış.

Ribony uygulamasında birçok olaylık sunuluyor. Mesela sohbet ettiğiniz bir kişiyi beğenmediğiniz zaman bloklama imkanınız var. Bu sayede kullanıcıyı kendinizden uzaklaştırabiliyorsunuz. Oldukça yaygın kullanılan Ribony uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.  Şimdilik sadece Android versiyonu bulunuyor.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Android işletim sistemine sahip akıllı cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir uygulama olan Ribony, internet üzerinde binlerce kişiyle anında sohbet edebileceğiniz bir eğlence programıdır.

Ribony'de sosyal platformlardaki gibi kendinize bir profil oluşturup insanların sizinle sohbet etmesini bekleyebilirsiniz. Ya da insanların sizi bulmasını beklemeden siz sohbet edebilirsiniz. 

Esprili, dürüst ve sempatik ve konuşkan olarak dört kategoride bulunan özelliklerde hangi kullanıcıyı beğenirseniz yıldız veriyorsunuz. Ancak beğendiğiniz kullanıcıya yıldız vermek için biraz sohbet etmeniz gerekiyor. Oldukça eğlenceli olan bu uygulamayı mutlaka denemenizi tavsiye ederim.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;