Şahin Honda Drift

Android için Drift Oyunu

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Üretici: Yusuf Guler
indir.com gezginler.net

Şahin Honda Drift; Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz, içerisinde bir çok araba seçeneği bulunan Android için Drift Oyunudur.

Tamamen ücretsiz olarak Android cihazlarınıza yükleyebileceğiniz oyunda bulunan araçlar üzerinde dilediğiniz şekilde modifikasyonlar yapabilirsiniz. Son derece kolay kontrol mekanizmasına sahip oyunda GoodFather korna ve Yanlama gibi özellikler bulunuyor.

Farklı bir araba simülasyon oyunu arayan oyun severlerin ilgisini çekeceğini düşündüğüm Şahin Honda Drift oyununu denemenizi öneririm.

İndirme Sayfası (indir.com)
DİKKAT!!!!!-Direksiyon ayarlama özelliği geldi direksiyon büyük ise küçültebilirsiniz.

OYUN GENEL OLARAK GÜNCELLENDİ-Daha zevkli drift.-Yeni arabalar eklendi(bayılcakasınız).-Çoğu telefona uyumlu hale getirildi.

Araba istekleriniz veya isteğiniz bir şey özellik ve sıkıntıları yorum olarak yazın.

Oyun Güncellencektir Daha İyi Drift ve Arabalar Gelecektir Çoğu Telefonda Uyumlu Olacak Beklemede Kalın.Şahin ile yanlamanın tadını çıkartın Honda'cılarıda unutmadık.Honda Hayat Onda,Farzetki Bu Aşkı Hiç Yaşamadık.--Yeni gerçekci egzoz sesleri her arabaya ayrı ses. Bayılacaksınız.

--Nos Eklendi.*Air Süspansiyon*Şahin,Honda Civic Sedan,S2000,Typer(Tayyar)*Yanlama*GoodFather Korna*Yanlama Drift *Araç Renk Değiştirme

Yeni maplar, arabalar modifiye özellikleri gelicektir beklemede kalın...

Araba İstekleriniz Varsa Yorum Yapın Koyalım...

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;