Şanlı Türk Bayrağı (Hareketli)

Türk Bayrağını Mobilde Dalgalandırma Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: TR , EN
Üretici: 3mrullah
indir.com gezginler.net

Şanlı Türk Bayrağı Hareketli, şehit kanını temsil eden Türk bayrağını mobil ekranı üzerinde hareketli bir şekilde kullanmak isteyenlere imkan sunan bir uygulamadır.

Türkiye Cumhuriyet resmi ve temelli bayrağı olan ay yıldızlı kırmızı bayrağı iki farklı görsel ile sunarak mobil içerisinde ekran koruyucu olarak veya duvar kağıdı seçerek hareketli bir şekilde kullanma seçeneği sunmaktadır. Özelleştirme seçenekleri ile ekran üzerinde nereye sabitlenerek ne zaman görüntüleneceği gibi işlemleri hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Ekran üzerinde Türk bayrağı dalgalandırmak için idealdır. Özellikler olarak belirli bir saniye yavaş olarak dalgalanan bayrak belirli bir süreden sonra hızlıa dalganarak aktif bir şekilde hareket edilmesi sağlanacaktır. Bu vatan toprakları uğruna canını veren aziz şehitlerin ruhuna saygı için her mobil içerisinde olması gerekli olan bir uygulamadır.

İndirme Sayfası (indir.com)
Hareketli Şanlı Türk Bayrağımızın Canlı Duvar Kağıdı (Live Wallpaper)Ay yıldızını gökten, kırmızısını şehitlerimizin kanından alan bayrağımızın su yüzeyine yansıyan hareketli görüntüsü.Bu vatan toprakları uğruna canını veren aziz şehitlerimizin ruhları şad olsun.

Dalgalı Türk Bayrağı için şuraya bakabilirsiniz:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.emrullah.turkbayragiatali

Tüm izinler uygulama ve reklam gösterimleri içindir.

Not: Uygulamadaki banner tarzı reklamdan rahatsız olursanız [X] yazılı butona basarak kapatabilirsiniz.

Etiketler: türkiye, turkiye, cumhuriyet, bayrak, kırmızı, kirmizi beyaz, vatan, millet, tc, turk bayragi

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;