Sansürsüz Video İzle

Android İçin Video İzleme Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: badturk
tamindir.com indir.com

Sansürsüz Video İzle isimli bu uygulama Android cihazlara ücretsiz olarak indirilebiliyor ve kullanıcıların hiçbir engele takılmadan, sansürsüz videolar izlemelerine imkan sağlıyor. Sade tasarımıyla gereksiz ayrıntılardan arındırılmış olan Sansürsüz Video İzle son derece rahat ve konforlu bir deneyim sunuyor.

Uygulamada haber, moda, teknoloji, otomotiv, spor videoları, müzik klipleri ve film fragmanları bulunuyor. Dilediğiniz kategoriyi ziyaret ederek istediğiniz videoları zahmetsizce izleyebilirsiniz. Uygulamada yer verilen videolar yüksek çözünürlüklü olarak sunuluyor. Yeni çıkan videoların hepsini uygulamada bulmabilmek mümkün. Fakat video sayısının biraz daha artırılması gerekmekte.

İstediğiniz videoyu sağ üst bölümde yer alan büyüteç işaretine tıklayarak gerçekleştirebiliyor ve çıkan sonuçlardan beklentilerinize en uygun olan videoyu seçerek izlemeye başlıyorsunuz. En beğendiğiniz videoları favorilerinize ekleyerek daha sonra kolayca ulaşabilirsiniz.

Eğer siz de hızlı, zahmetsiz ve sansürsüz video izlemenin yollarını arıyorsanız Sansürsüz Video İzle tüm beklentilerinize cevap verecektir.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Uygulamada bir çok kategori bulunmaktadır.Bunlar;haber,moda,spor,müzik,film ve teknoloji gibi.Bu kategorilerden dilediğinizi seçerek yüksek çözünürlüğe sahip videoları izleyebilir ve cihazlarınıza indirebilirsiniz hem de hiç bir engel olmadan.

En sevdiğiniz videoları favorilerinize ekleyebilirsiniz.Uygulamada yeni çıkan videolar anında yer almaktadır.

Sade ve kullanışı bir arayüze sahip uygulama olması da tercih edilmesini sağlayan özellikleri arasında.Programla ilgili sorunlarınız olduğunda Geliştirici/e-posta gönder bölümünden sorunlarınızı bildirebilirsiniz.

Eğer sizde video izlerken ortaya çıkan gereksiz prosedürlerden sıkıldıysanız ve zahmetsiz,hızla video izleyip indirmek istiyorsanız bu uygulama tam sizin için.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;