Şelale Hareketli Duvar Kağıdı

Ücretsiz ekran kağıdı

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
indir.com
Şelale ve su akıntısını seven kullanıcılar için sunulan tema yüksek çözünürlük bir birinden güzel duvar kağıtları, ekran koruyucularıne ve pencere renk seçeneği sunarak tema paketini daha görkemli bir halde sunmaktadır. Şelale Canlı duvar kağıdı telefonunuz için mükemmel bir yeni canlı duvar kağıdı.
Dünyanın en güzel ve en nefes kesen birkaç görüntüyü sizlere sunuyor. Devasa bir şelale yanında daha fazla huşu uyandıran ne olabilir? Akan suyu muhteşem bir manzara düşünün. Bu ücretsiz rahatlatıcı HD duvar kağıtları sizin için özenle seçilmiştir. Angel Falls, Niagara şelalesi, Victoria Falls ve diğer etkileyici Falls- çoğu uygulama gibi tek sizin için seçilmiştir. Şimdi ücretsiz Şelale Canlı Wallpaper ve her zamankinden daha etkileyici telefon ekranı daha güzel olun.
Doğa ve su yüzeyleri görüntüleri sadece güzel değil aynı zamanda yatıştırıcı bir yanı vardır. Ücretsiz bu şaşırtıcı duvar kağıdını alın ve keyfini çıkarmaya bakın. Bu harika animasyon duvar kağıtları Niagara şelalesi, Angel Falls veya Victoria Falls götürecektir. Şelaleler zamansız ve inanılmaz çekici görünüyor. Ciddi bir uygulamaya kim karşı koyabilir? Siz değerli kullanıcılarımıza da sadece uygulamayı indir butonuna basarak indirmek ve bu doğa güzeli şelalelerin tadını çıkarmak kalıyor.
 

 

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;