Sen Bi Kurşun Döktür

Kurşun Dökme Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
indir.com

Nazara mı geldiniz? Sıkıntılarınız mı var? O halde bir kurşun döktürmek şart oldu. Sen Bi Kurşun Döktür uygulamasını kullanarak kendinize ve arkadaşlarınıza evinizde kurşun dökebilir, kötü enerjiden kurtulabilirsiniz.

Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza yükleyebileceğiniz Sen Bi Kurşun Döktür uygulaması, eğlence ve motive etme amacı ile geliştirilmiş olup arkadaşlarınız ile birlikte keyifli zaman geçirmenizi sağlayacak mükemmel bir uygulamadır. Uygulamayı Android cihazlarınıza yüklemek için tek yapmanız gereken indir butonuna basmaktır.

Sen Bi Kurşun Döktür uygulaması ile nazara geldiğinizi düşündüğünüz an kendinize kurşun dökebilirsiniz. Hatta uygulama ile arkadaşlarınıza da kurşun dökebilirsiniz. Gelişen teknolojinin yaratıcı imkanlarını sunan Sen Bi Kurşun Döktür uygulamasını Android cihazlarınıza ücretsiz olarak yükledikten sonra çalıştırarak mobil cihazınızı kurşun dökülecek olan kişinin başından aşağıya doğru tutup kurşun dökülmesini sağlayacak, bu şekilde kurşun dökülen kişinin negatif enerjiden kurtulmasını sağlayacaksınız.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;