Siberalem

Android Için Arkadaşlık Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: workbench
tamindir.com indir.com

Siberalem kullanıcılara yeni arkadaşlıklar kurma ve eğlenceli bir şekilde sohbet edebilme imkanı tanıyan bir mobil arkadaşlık uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir sohbet ve arkadaşlık kurma aracı olan Siberalem'e her gün yüzlerce yeni üye katılıyor. Uygulamayı indirip kayıt olduktan sonra kendi profilinizi yaratabiliyorsunuz, fotoğrafınızı profilinize yerleştirerek aradığınız arkadaşlık kriterlerini belirliyorsunuz. Sonrasında ise diğer Siberalem kullanıcıların profillerini gezebiliyorsunuz.

Siberalem uygulaması profilinizle ilgilenen kullanıcıları gösterebiliyor. Bu sayede arkadaşlık başlatmak için kolay bir süreç izleniyor. Günümüzde teknoloji ilerledikçe ve mobil cihazlar geliştikçe sosyalleşmeye daha az vakit ayırabiliyoruz. Yine de teknoloji beraberinde belli avantajlar da getirebiliyor. Bu avantajlardan biri olan Siberalem dışarı çıkmaya vakit ayırmasanız bile mobil cihazlarınızı kullanarak sosyalleşmenize imkan tanıyor.

Siberalem kullanarak farklı profiilere göz atabilir, chat yapabilir ve güvenli bir şekilde sosyalleşebilirsiniz.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Türkiye'nin en büyük arkadaşlık sitesi olarak bilinen siberalem.com'un resmi Android uygulaması Siberalem, tamamen ücretsizdir.

Sade tasarlanmış arayüzü sayesinde kolay bir kullanım imkanına sahip olan uygulama sayesinde milyonlarca kişi arasından aradığınız arkadaşı bulabilir, seçtiğiniz kişilerle tanışabilir, onlarla sohbet edebilir veya aradığınız aşkı bu uygulama üzerinden bulabilirsiniz.

Siberalem üyelik bilgilerinizi kullanarak giriş yapabileceğiniz uygulama, profil oluşturma, profil düzenleme, fotoğraf ekleme, profiller arasında gezinti, profilinize kimlerin baktığını görme, canlı sohbet ve mesajlaşma imkanı da tanıyor.

Sürekli olarak kontrol edilen güvenli bir sisteme sahip olan Siberalem Android uygulamasını yeni arkadaşlıklar ya da yeni bir aşk arayan herkes için tavsiye ediyoruz.

İndirme Sayfası (indir.com)