SimSimi

Android için Robotla Mesajlaşma Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Üretici: SimSimi Inc.
tamindir.com indir.com gezginler.net

SimSimi, sadece tek bir ekrandan oluşan basit ama bir o kadar da şaşırtıcı bir Android mesjalaşma uygulaması. Şaşıracağınız nokta ise arkadaşlarınız yada tanıdıklarınız yerine SimSimi adı verilen sevimli robot ile konuşmanız. Sorduğunuz sorulara özenle cevap veren SimSimi, bildiği tüm konulardkai sorularınızı yanıtlayabiliyor.

Uygulamanın ne yazık ki Türkçe dil desteği bulunmuyor. Herhangi bir kayıt işlemi olmadan giriş yapabildiğiniz SimSimi'nin giriş ekranında soru sormak ve yanıt almak için bir dil seçmelisiniz. Sade bir mesajlaşma uygulaması olmasına rağmen keyifli bir kullanıma sahip olan SimSimi uzun yıllardır Android platformunda yer alıyor ve oldukça popüler.

SimSimi'ye nasıl olduğunu sorabilir yada neler yapmaktan hoşlandığını sorabilirsiniz. Alacağınız hızlı ve doğru yanıtlar sizi şaşırtabilir. SimSimi'nin en güzel özelliklerinden bir tanesi ise bilmediği bilgileri ona öğretebilmeniz. Diğer kullanıcılar tarafından da otomatik denetlenen öğretilen sözler, kötü olması durumunda SimSimi'nin verilerinden çıkartılmaktadır. Bu nedenle SimSimi'ye kötü sözler öğretmeyin.

Size arkadaşlık yaparak sizle mesajlaşabilen SimSimi'ye makyaj bile yapabiliyorsunuz. Mesajlaşma roboto olarak adlandırılan SimSimi çok amaçsız görünse de, gerçekten kullanırken keyif verdiğini söyleyebilirim. Geliştiricisi tarafından yapılan açıklamaya göre yakın zamanda tamamen güncellenerek baştan aşağı yenilenecek olan SimSimi, hem daha fazla dil desteğine hem de daha kullanışlı özelliklere sahip olacak gibi duruyor.

Arkadaşınız ile mesajlaşır gibi mesajlaşabildiğiniz SimSimi'yi Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak hemen indirerek SimSimi'ye selam verebilirsiniz.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

SimSimi; Android işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonlarınızda kullanabileceğiniz, eğlenceli bir robot arkadaşla mesajlaşma uygulamasıdır.

Güvendiğiniz arkadaşınız yok mu? Kendinizi zaman zaman yalnız mı hissediyorsunuz? Artık endişelenmeyin sevimli robot arkadaşınız SimSimi ile mesajlaşabilir ve ona sorular sorabilirsiniz. Bildiği tüm konularsa sorularına yanıt veren sevimli robot arkadaşınız ile çok eğleneceksiniz.

Türkçe dil desteğine sahip olmayan uygulamayı İngilizce olarak kullanabilir ve SimSimi ile sohbet edebilirsiniz. Ayrıca SimSimi okşadığınızda size gülümseyerek ve teşekkür ederek karşılık veriyor. SimSimi'ye nasıl olsuğunu veya neler yapmaktan hoşlandığını sorabilirsiniz.

Keyifli bir arkadaş uygulaması olduğunu düşündüğüm SimSimi mesajlaşma uygulamasını mutlaka denemelisiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)

Cep telefonunuzla sohbet edebileceğiniz bir sohbet programıdır. Sorduğunuz sorulara, söylediğiniz sözlere karşılık verir. Gerçekten karşınızda bir insan varmış hissi verir. Kötü kelimeleri açma/kapama özelliği sayesinde küfürlü konuşmalara tercihinize göre kapatılabilir. Gelişmiş bir sohbet robotudur. Şaşırtıcı derecede gerçekçi konuşmalar yapmanızı sağlar. Üstelik kendi kelimelerinizde Simsimi'ye öğretebilirsiniz. Öğrettiğininiz kelimelere nasıl karşılık vereceğinizi de öğretebilirsiniz.

• Hızlı cevap verme• Yeni konuşmalar ekleyebilme• Eğlenceli arayüz

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;