Slayt Gösterisi Hazırlayıcı

Fotoğrafçılık Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: Scoompa
indir.com gezginler.net

Slayt Gösterisi Hazırlayıcı; Android işletim sistemine sahip cihazlarınıza özel olarak tasarlanmış olan başarılı bir fotoğraflardan videolar oluşturma uygulamasıdır. 

 
Tamamen ücretsiz sahip olabileceğiniz Slayt Gösterisi Hazırlayıcı uygulaması seçtiğiniz fotoğraflardan video slayt gösterisi elde etmenizi sağlamaktadır. Uygulamaya galerinizden ve internetten istediğiniz kadar fotoğraf ekleyebilirsiniz. oldukça hızlı çalışan uygulama animasyonlu pek çok stil, 100'den fazla etiket desteği, müzik desteği, 55'den fazla birbirinden farklı metin desteği, fotoğraf güçlendirici filtre gibi nitelikli özelliklere sahiptir. 
 
Hazırladığınız mükemmel slayt videolarını standart paylaşım yöntemlerini kullanarak sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz. Uygulamayı kullanarak paylaşım yaptıktan sonra bile videoda düzenlemeler gerçekleştirebilirsiniz. 

İndirme Sayfası (indir.com)
Fotoğraflarınızdan harika videolar hazırlayın

Fotoğrafları seçin ve anında mükemmel bir video slayt gösterisi elde edin.Kullanılması inanılmaz kolay ancak son derece güçlü ve çok sayıda özelleştirme ve kişiselleştirme seçeneğiyle dolu.

Temel Özellikler:

Fotoğraflar  Galerinizden, kameranızdan veya internetten istediğiniz sayıda fotoğraf ekleyinHızlı - Videonuzu anında oynatınStiller - Birçok video stili ve animasyonlu video kareleri arasından seçim yapınEtiketler - 100™den fazla etiket arasından seçim yapın. Uygulama içinde internetten daha fazla etiket arayın.Müzik - Çok sayıda müzik parçası arasından seçim yapın veya kendi parçanızı içe aktarınMetin - 55 ten fazla farklı yazı tipini kullanarak metin ekleyinFiltreler - Fotoğraflarınızı güçlendirecek birçok filtreKolay hareketler - Kullanımı kolay. Sezgisel ve hızlıPaylaşın - Hazırladığınız videoyu standart paylaşım yöntemleriyle arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşın. Düzenleyin - Videonuzu kaydettikten sonra istediğiniz zaman düzenleyebilirsiniz.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;