Sodexo

Android için Sodexo Bilgi Alma Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
tamindir.com indir.com gezginler.net

Sodexo, farklı sodexo kart ve çeklerinizi nerelerde kullanabileceğinizi öğrenebileceğiniz ücretsiz bir uygulamadır. Sodexo kartlarının geçerli olduğu işletmeleri öğrenmenin haricinde bakiyenizi sorgulayabilir, son bir ay içerisinde yaptığınız tüm harcamaları görebilirsiniz.

Sodexo uygulaması ile Sodexo Fuel Pass, Restaurant Pass, Business Pass, GIFT Pass (Karma, Gıda, Giyim) kart ve çeklerinizin nerelerde geçerli olduğunu akıllı telefon ve tabletinizden hızlıca öğrenebilir, adres ve telefon bilgilerine ulaşabilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Ayrıca Sodexo üye ağında bulunan işletmeleri arayabilirsiniz. Doğrudan uygulama içerisinden üyeliğinizi oluşturarak giriş yapmanız durumunda sodexo kartınızda kalan miktarı ve nerelere harcama yaptığınızı görebilirsiniz.

Sodexo kart kullanıcılarına büyük kolaylık sağlayan uygulamanın tüm özelliklerinden faydalanabilmeniz için kimlik bilgileriniz ve kart numaranızla üye olmanız gerekiyor.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz Sodexo uygulaması ile sodexo kartınızda bulunan bakiyeyi sorgulayabilir ve bulunduğunuz bölgedeki alış veriş mekanlarını görebilirsiniz.

Sodexo Fuel Pass, Restaurant Pass, Business Pass, GIFT Pass gibi kart ve çeklere sahip olan kullanıcıların oldukça işlerine yarayacağını düşündüğüm uygulama sayesinde bulunduğunuz il ve ilçede bulunan alış veriş mekanlarını görebilir, harita üzerinde inceleyebilir, adres ve telefon bilgilerini alabilirsiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)
Sodexo uygulaması ile;- Bakiyenizi sorgulayabilir, son 1 ay içerisinde yaptığınız tüm harcamaları görüntüleyebilirsiniz.- 'Üye İşyeri' arayabilir, kullanacağınız ürün için en yakın hizmet noktasıyla ilgili adres ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca aradığınız 'Üye İşyeri' nin bulunduğunuz noktaya olan mesafesini görebilir, harita üzerinde yol tarifi bilgilerine kolaylıkla erişebilirsiniz.- İletişim seçeneğiyle 'Görüşlerinizi Bildirin' formuna ulaşabilirsiniz.- Bu uygulamadan faydalanmak için kimlik bilgileriniz ve kart numaranızla üye olmanız yeterli olacaktır. Üstelik bir kez üye girişi yaptığınızda bilgileriniz tekrar sorgulanmadan kart işlemlerinize ulaşabileceksiniz.

Not: Bu uygulama bakiye yüklemesi yapmamaktadır.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;