Sözlük Plus

Android için Sosyal Sözlük Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: G.M.E.
tamindir.com indir.com

Sözlük Plus, ilk başta bir sözlük uygulaması gibi gelmesine rağmen aslında bir sosyal sözlük uygulaması. Sizinle aynı zevklere sahip kişiler ile buluşarak başlıklar açıyor ve hoşunuza giden her şeyi paylaşabiliyorsunuz. Sadece başlık açarak değil, aynı zamanda açılan başlıklara da katılabiliyorsunuz.

Ekşisözlük yada Uludağ sözlüğü hemen hemen tüm internet kullanıcıları bilir. Bu uygulama da o sözlüklerin mobil uygulama hali gibi. Fakat yeni olduğu için katılım ve kullanıcı sayısı onlara göre yok denecek kadar az. Tutması durumunda ise gerçekten eğlenceli bir ortam oluşabilir.

Keyifli vakit geçirmek ve boş vakitlerinizi değerlendirmek için iyi alternatif olan Sözlük Plus üzerinde kendi hesabınızı oluşturarak aynı renk ve zevklere sahip olduğunuz diğer kişilerin ilgi odağı olabiliyorsunuz. Eğer komik ve ilgi çekici içerikler paylaşırsanız sözlük üzerindeki popüleriteniz de yavaş yavaş artacaktır.

Sözlüklerde vakit geçirmekten hoşlanıyorsunuz, Android platformu için geliştirilen Sözlük Plus'ı ücretsiz olarak indirip bir göz atmanızda fayda var.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Sözlük Plus, gelişmiş veritabanı ile Türkçe ve İngilizce dil seçenekleri ile karşılıklı olarak çevir yapma seçeneği sunan maksimum derece de veri akışına yer veren bir çeviri uygulamasıdır.

Farklı zaman dilimlerin de kişilerin yabancı dil ihtiyaçları doğabilmektedir. Global dil araçlarından olan İngilizce için aktif olarak destek sunan İngilizce kullanarak kişilerin Türkçe ve İngilizce çeviri yapmasına yardımcı olan bir uygulamadır. İnternet olduğu zaman tam destek sunarak kişilerin eksiksiz olarak işlem yapmasına yetki sunmaktadır. 

Ekran üzerinde yer alan seçenekler sayesinde İngilizce'den Türkçeye, Türkçeden İngilizceye çeviri yapmak mümkündür. Dil algılaması otomatik olmayıp, seçtiğin duruma göre dil çeviri işlemi yapacaktır.

 

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;