Swarm

Android için Foursquare Swarm Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce, ispanyolca, italyanca, Fransızca, Almanca, T
Üretici: foursquare
tamindir.com indir.com gezginler.net

Swarm, arkadaşlarınızla hızlıca iletişime geçebileceğiniz buluşma planları hazırlayabileceğiniz ve ne yaptığınızı paylaşabileceğiniz bir sosyal ağ uygulamasıdır. Tamamen Türkçe ve ücretsizdir.

Foursquare tarafından geliştirilen Swarm, hem yakınınızda hem de uzaktaki arkadaşlarınızı listeleyen ve onlarca hızlıca etkileşime geçmenize yardımcı olan bir uygulama. Popüler check-in uygulaması Foursquare ile birlikte çalışan uygulama Foursquare’e göre daha sosyal içerik sunuyor. Profilinizi Foursquare’den otomatik olarak alan Swarm 4 sekmeden oluşuyor. Ana akışınızda arkadaşlarınıza ne kadar mesafede olduğunuz gösteriliyor. 10 km, 1.5 km ve 150 metre mesafedeki arkadaşlarınızı ayrı ayrı görebiliyorsunuz. İkinci sekmede arkadaşlarınızın check-in yaptıkları mekanlar gösteriliyor. Yakındaki Planlar (Üçüncü sekme) ise arkadaşlarınızla buluşma ayarlamak için kullanacağınız bölüm. Ekranın sağ üst köşesindeki simgeye dokunarak arkadaşlarınızı bir etkinliğe davet edebiliyorsunuz. Son sekmede ise check-in bildirimleri gösteriliyor.

Modern arayüz ile gelen Swarm’ı arkadaşlarınızla iletişime geçmenin yanı sıra check-in yapmak için de kullanabiliyorsunuz. Sağ üst köşeye konumlandırılmış konum simgesine dokunarak check-in ekranına ulaşıyorsunuz. Burada yeni olan ise stickerlar. Artık bulunduğunuz konumu paylaşırken check-in’inize o an ki hislerinizi ifade eden etiketler ekleyebiliyorsunuz. Bu etiketlerin hepsi ücretsiz. Check-in sayınıza göre bu stickerların sayısı da değişiyor.

Turuncu rengin hakim olduğu, Foursquare’e göre daha modern ve sade yüzle karşımıza çıkan Swarm, arkadaşlarınızla daha kolay iletişime geçebileceğiniz, daha sosyal içerik sunan bir uygulama.

Swarm Özellikleri:

  • Yakınınızdaki arkadaşlarınızı kolayca bulun, onlarla hızlıca iletişime geçin.
  • Check-in'lerinizi hislerinizi ifade eden etiketlerle süsleyin.
  • Yakındaki arkadaşlarınızla buluşma ayarlayın.
  • Arkadaşlarınızın gittikleri mekanları takip edin, yeni yerler keşfedin.
İndirme Sayfası (tamindir.com)

Foursquare tarafından geliştirilen Swarm, Android işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz bir sosyal iletişim uygulamasıdır.

Tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz uygulama sayesinde yakınınızda hangi arkadaşlarınızın bulunduğunu anında öğrenebilir ve onlarla buluşmak için hızlı bir şekilde iletişime geçebilirsiniz.

Bunun yanında arkadaşlarınızla o an için ne yaptığınızı ya da nerede olduğunuzu da paylaşmanızı sağlayan uygulama, mesajlaşma imkanı da tanımaktadır. 

Check-in yapmanın en eğlenceli hali olarak karşımıza çıkan Swarm uygulamasını mutlaka denemelisiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)
Foursquare'in yeni uygulaması Swarm, arkadaşlarınla iletişip, buluşmanın en hızlı yolu. Swarm ile kimin yakında olduğunu ve daha sonra takılmak istediğini kolaylıkla görebilirsin.

- Arkadaşlarınla buluşmak mı istiyorsun? Kimin yakınında olduğunu çabucak görmek için uygulamayı kullan.- Ne yaptığını paylaşmak ister misin? Check-in yapmak her zamankinden daha hızlı ve daha eğlenceli.- Eğlenceli bir şeyler yapmak için bir fikrin mi var? Yakındaki bütün arkadaşlarınla kolayca mesajlaş.

Hemen Swarm'ı kullanmaya başla!

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;