Tavla Plus

Online Tavla Oyunu

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: Peak Games
indir.com gezginler.net

Tavla Plus; uygulamayı kullanan diğer oyuncular ile veya arkadaşlarınız ile karşılıklı tavla oynamanıza olanak sağlayan kullanımı kolay ve tamamen ücretsiz bir Android uygulamasıdır.

Tavla Plus uygulamasını cihazınıza yükledikten sonra Facebook hesabınız ile veya misafir olarak giriş yapabilir kolaylıkla oyunun tadını çıkarabilirsiniz. Facebook hesabınız ile giriş yapma durumunuzda hesabınızda kayıtlı olan arkadaşlarınız ile kolaylıkla tavla oynayabilirsiniz.

Eğer oyuna yeni başladıysanız, yeni başlayanlara özel olarak açılan masalara katılmalısınız. Bu sayede tavla oyununu kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Daha çok çip kazanabilmeniz için bahisli masalara oturmanız gerekmektedir. Oyun içerisinde rakibiniz ile sohbet ederek yeni arkadaşlıklar edinebilir, müzik dinle seçeneğine tıklayarak tavla oynarken müzik dinleyebilirsiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)
Tavla Plus'ı ücretsiz olarak indirin, Android cihazınızda arkadaşlarınızla karşılıklı KATLAMALI Tavla oynayın yada yeni arkadaşlarla tanışın. Android marketteki en güzel Tavla oyunu karşınızda!

- Tek dokunuşla Online Arkadaşlarınızın masasına katılın - Tavla oynarken SOHBET edin - Her gün binlerce BEDAVA çip kazanın - Misafir girişi ile Facebook hesabı olmadan Tavla oynayın

Tavla Plus''ı tüm Android cihazlar ile 3G, EDGE yada Wi-Fi bağlantısı üzerinden oynayabilirsiniz. Bağlantınız koparsa hemen tekrar bağlanarak oyununuza devam edebilirsiniz.

Tavla, dünyanın en eski masa oyunlarından biridir ve dünya çapında bazı kural değişiklikleriyle oynanan pek çok versiyonu bulunur. Tavla Plus; Tavla, tavle, tawla, tavli, gammon, backgammon, nackgammon, shesh besh, mahbusa, narde, tapa, acey-deucey, gul bara, portes, plakoto, fevga oyuncularının severek oynayabileceği bir oyun olarak hazırlanmıştır.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;