Tekel Okey

Android için Okey Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: Digitoy Games
indir.com gezginler.net

Facebook üzerinde binlerce kişinin oynadığı okey oyununun en hızlı versiyonu olan Tekel Okey' i Android işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinden de oynayabilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olarak Android cihazlarınıza indirebileceğiniz Tekel Okey oyununu Edge, 3G ya da Wi-Fi internet bağlantısı üzerinden diğer kullanıcılar ile oynayabilir, oyun içerisinde çift tıklama ile taş çekebilir ve taş atabilirsiniz. Okey oyununda farkını göstermek isteyen oyuncuların son derece eğlenceli bir zaman geçirecekleri uygulama arayüzü de oldukça kaliteli bir tasarıma sahiptir.

Tekel Okey uygulaması üzerinden kendinize ait yeni bir masa açarak istediğiniz masa özelliklerini belirleyebilir, arkadaşlarınız ya da tanımadığınız kişiler ile okey oyununun tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca oyun içerisinde bulunan Hemen Oyna özelliğini kullanarak okey masasında istediğiniz an kendinize göre dişli rakipleri de bulabilirsiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)
Binlerce kişinin oynadığı en hızlı Facebook okeyini artık IPhone'unda ve IPad'inde oynayabilirsin, Hem de ücretsiz okey oyna! Facebook’un en eğlenceli okeyi artık Android 'te. Facebook’un en hızlı ve seri okeyi Tekel Okey aynı zamanda en eğlenceli okey oyunudur. Hem de BEDAVA.

2,3,4 kişilik masalarda oynayabileceğin gibi Hızlı Masa, Göstergeli, Okeyine ve Rövanşlı oyun türlerini seçerek okey oynamanın keyfini arttırabilirsin.İlk girişinde ve hergün günlük bonusları kazanma şansı Tekel Okey 'de.3G, Edge veya Wi-Fi üzerinden online olarak, arkadaşların ya da 100.000 'lerce kullanıcı ile birlikte okey keyfini yaşamak için hemen ücretsiz olarak Tekel Okey 'i indir.

Bilardo, batak, maça kızı ve hızlı olduğunu iddaa eden okeyleri oynamaktan sıkıldıysan Tekel Okey en eğlenceli okey ve oyun keyfini sizlere vaad ediyor.

- Çift tıklama ile taş çek, taş at.

- Istakanda yanyana duran okey taşlarının üzerine basılı tut ve toplu sürükle.

ve daha pekçok özellik seni bekliyor...

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;