Telegram Messenger

Android için Ücretsiz Mesajlaşma Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Üretici: Telegram LLC
tamindir.com indir.com

Telegram Messenger, Android uygulama marketi üzerinde bulabileceğiniz en hızlı ve en güvenilir mesajlaşma uygulamalarından bir tanesidir. Kullanıcıların ücretsiz mesaj gönderme ve konuşma yapmalarını sağlayan binlerce uygulama olmasına rağmen, bu uygulamaların bir çoğu güvenilir olmamakla birlikte sahte uygulamalardır.

Telegram Messenger güvenebileceğiniz uygulamalardan biri olarak oldukça hızlı çalışan bir mesajlaşma uygulaması olarak bilinmektedir. Android ve iOS versiyonları bulunan uygulama tamamen ücretsiz olarak kullanılabilmektedir. Ayrıca içerisinde sizi rahatsız edecek reklamlar bulunmamaktadır. 100 kişiye kadar grup konuşmalarını destekleyen Telegram Messenger, kullanıcıların kendi aralarında toplam 1GB'a kadar olan videoları da paylaşmasına olanak sağlamaktadır.

GUygulama üzerinden göndereceğiniz tüm mesajların bulutlar üzerinde depolanması sayesinde, istediğiniz zaman istediğiniz yerden mesajlarınıza ulaşabiliyorsunuz.

Özellikler:

  • Güvenli ve hızlı mesajlaşma
  • Reklamsız
  • Grup mesajlaşma ve dosya paylaşımı
  • 1 GB'a kadar olan medya dosyalarını paylaşma
İndirme Sayfası (tamindir.com)

Telegram Messenger; Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınızda kullanabileceğiniz, arkadaşlarınızla hızlı ve güvenilir bir şekilde mesajlaşmanıza olanak sağlayan kullanımı kolay ve tamamen ücretsiz bir Android için Ücretsiz Mesajlaşma Uygulamasıdır.

Gurup mesajlaşmalarını destekleyen uygulama sayesinde 100 kişiye kadar gurup kurarak arkadaşlarınızla hızlı ve güvenilir bir şekilde mesajlaşabilirsiniz.

Telegram Messenger uygulaması içeriğinde; güvenli ve hızlı mesajlaşma, reklamsız oluşu, gurup mesajlaşmalarına destek, 1 GB'a kadar olan medya dosyaları için paylaşım desteği gibi bir çok kullanışlı özellikleri bulunmaktadır.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;