Tertip-Sesli Şafak Sayar

Askerlik İçin Şafak Sayan Sayaç

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: TR , EN
indir.com

Tertip-Sesli Şafak Sayar, yakını askerde olanların veya kendi askerlik sürelerini tutmak isteyenlere geniş seçenekler ile destek sunan bir otomasyon uygulamasıdır.

Askerlik erkeklerin zorunlu olarak yapmaları gereken, belirli bir yaştan sonra mümkün olan bir vatani görevdir. Bu vatani göreb süresi herkes için aynu olmayıp, Üniversite okuyanlar için 5,5 ay, okumayanlar için toplamda 12 aydır. İnsanların kendileri için veya yakınları için askerlik günlerini sayaç ile kontrol ederek geri sayım sayacı başlatma seçeneği sunmaktadır. Açılan sayaçları direkt olarak sesli olarak dinlemeniz mümkün kılınmıştır.

Mobil kullanıcıların aktif bir şekilde işlem yapmasını sağlayarak, askerliğe başlanan günü girerek otomatik olarak hesaplama yapma hatta izin aldığınız zaman günleri detay olarak girerek uzayan askerliğinizi otomatik olarak tarih ertelemesini gerçekleştirebilirsiniz. Ana ekranda şafağınızın kaç olduğunu saniyesine kadar görebileceksiniz. Şafak ekranınının görüntüsünü sosyal ağlar' da herkese açık bir şekilde paylaşabilirsiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;