Thermo

Android için Hava Durumu Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce, Türkçe
Üretici: Robocat
tamindir.com gezginler.net

Thermo, uygulama marketi üzerinde oldukça fazla sayıda bulunan hava durumu uygulamarından bir tanesidir. Fakat diğer tüm rakiplerini geride bırakarak bir adım öne çıkmayı başaran Thermo'nun sahip olduğu tasarım kullanıcıların hayran kalmasına sebep olmaktadır. Diğer hava durumu uygulamalarından farklı olarak Thermo'nun arayüzünde büyük bir termometre bulunuyor. Bu termometrenin rengi havanın sıcaklığına göre ateş kırmızısı veya buz mavisi olmaktadır. Renklerden anlaşıldığı üzere kırmızı sıcağı mavi ise soğuk havayı temsil ediyor.

Termometre üzerinden anlık hava sıcaklığını görebildiğiniz gibi aynı zamanda önceki günün sıcaklığını da görebiliyorsunuz. güncel hava durumu hakkında bilgi almak için yenile tuşuna basmanız yeterli olacaktır. Tasarımı dışında hissedilen sıcaklık ve rüzgar sıcaklıklarını göstermesi gibi özellikler ile de kullanıcıların beğenisi kazanan Thermo, popüler ve en çok kullanılan hava durumu uygulamalarından biri haline gelmektedir.

Özellikle çalışanların ve öğrencilerin kullanarak hava durumuna göre giyinebilecekleri uygulama oldukça yararlı olacaktır. Sizde Android cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz bir hava durumu uygulaması arıyorsanız Thermo uygulamasını ücretsiz olarak indirebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Thermo hava durumunu öğrenmek için basit bir programdır. Bu küçük cep termometresi ile şu anki mevcut sıcaklık ile bir önceki günün sıcaklığını öğrenebilirsiniz. Özellikler

  • Harika bir arabirim ile dünyadaki herhangi bir yerin şimdiki sıcaklığını öğrenme
  • Karşılaştırma için dünkü sıcaklık (Not: Dünkü sıcaklığın ortalamasını değil, 24 saat önceki sıcaklık gösterilir.)
  • Başlangıçta otomatik konum belirleme
  • Ekrana dokunarak sıcaklığı güncelleme
  • Celsius veya Fahrenheit desteği
  • Uygulama reklam göstermektedir, uygulamayı In-App satın alma yolu ile reklamsız hale yükseltebilirsiniz.
  • Sıcaklık takibini programın içinden satın alabileceğiniz Thermo Geçmişi ile yapabilirsiniz.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;