Tigervpns

Android için VPN Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Üretici: Tigervpns Ltd
tamindir.com indir.com

Tigervpns, 11 farklı ülke üzerindeki sunucuları ile kullanıcılarına VPN hizmeti sağlayan yararlı bir Android VPN uygulaması. Uygulamnın diğer versiyonlarınıza bilgisayarlarınıza, mac'e yada ios mobil cihazlarınıza indirerek tek bir hesap ile tüm cihazlarınız üzerinden kullanabiliyorsunuz.

İnternet üzerinde gezinirken gerçek IP adresinizi gizleyerek dolaylı yoldan kimlik bilgilerinizi koruyan uygulama aynı zamanda yasaklı olan tüm sitelere de giriş yapmanızı sağlıyor. Facebook, YouTube ve Twitter gibi ülkemizde zaman zaman yasaklanan sitelere hiç bir zaman erişiminizin kesilmemesini istiyorsanız Tigervpns uygulamasını gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Normal kullanımı ücretli olan Tigervpns servisi, uygulamayı yeni indirip kullanmak isteyen kullanıcılara ücretsiz fakat limitli kullanım sunuyor. Eğer Android telefon yada tabletiniz Android 4.0 veya üstü bir versiyona sahipse 500 MB ücretsiz kullanım gerçekleştirebiliyorsunuz. Eğer Android 2.1 ve 3.2 arası bir Android işletim sistemi sürümüne sahipseniz 100 MB'lık ücretsiz kullanım gerçekleştirebiliyorsunuz.

Eğer ücretsiz deneme sürecinde servisten memnun kalırsanız aylık 3.50 dolar ödeyerek kullanmaya devam edebilirsiniz. VPN uygulaması kullanarak internet üzerinde gücenli ve özgür bir şekilde gezinti yapmak istiyorsanız Tigervpns önerebileceğim başarılı servislerden bir tanesi.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Tigervpns uygulamasını Android cihazlarınıza yükleyerek bulunduğunuz bölgede yasaklı olan web sitelerini güvenle ziyaret edebilirsiniz.

Güvenliğinizi ön planda tutan Tigervpns uygulaması IP adresinizi gizleyerek yasaklı olan web sitelerine farklı bir ülke üzerinden giriş yapmanızı sağlıyor. Bu sayede kimlik bilgilerinizi gizleyerek internet üzerinde güvenle gezinebilir, yasaklı olan web sitelerine giriş yapabilirsiniz.

Geçtiğimiz aylarda ülkemizde de Twitter ve YouTube için bu şekilde bir yasak uygulanmıştı ve kullanıcılar VPN uygulamaları ile yasaklı sitelere giriş yapabilmişti. Bu durum göz önünde bulundurularak geliştirilmiş olan Tigervpns uygulaması ile güvenle yasaklı web siteleri arasında gezinebilirsiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;