TomTom Sports

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
gezginler.net

TomTom Sports cihazınızı senkronize edin ve tüm etkinliklerinizi tek bir güçlü yerden takip ederek motivasyonunuzu koruyun.

Yeni TomTom Sports Uygulaması başlangıç yapmanıza, daha fazla hareket etmenize ve motivasyonunuzu korumanıza yardımcı olur.

Yaptığınız tüm spor ve etkinlikleri, bir bakışta erişebileceğiniz ilerleme bilgileriniz ve kişisel rekorlarınızla birlikte tek bir uygulamadan takip edin. Daha ayrıntılı analizlerin sezgisel dökümleriyle daha derinlemesine bilgi alın. Başarılarınızı sosyal medyada arkadaşlarınızla paylaşarak motivasyonunuzu koruyun.

Harekete geçmeniz için tasarlandıZorlu seviyelere ulaşmanıza yardımcı olmak için TomTom Sports Uygulamasını gerçek atletler ve sizin gibi fitness uygulaması kullanıcılarıyla birlikte oluşturduk. Fitness yolculuğundaki baskı türlerini göz önünde bulundurarak harekete devam etmenizi sağlayacak bir deneyim tasarladık.

Harekete devam etmenizi sağlayacak bilgilerYararlı ve kişiselleştirilmiş geribildirimlerle planınıza uyun ve hedeflerinize ulaşın. Trendler sekmesi motivasyonunuzu korumak için ilerlemenizi gösterir.

Tüm etkinlikleriniz tek bir yerdeHer bir adım, sıçrayış, vuruş ve kalp atışı dahil olmak üzere tüm etkinlik ve sporlarınızı tek bir uygulamada görebilirsiniz. Masaüstü uygulaması ve tabletlerden de erişilebilen sezgisel kontrol paneli, tek bir bakışta kapsamlı olarak son etkinliklerinizi sunar. Şimdi kayak, snowboard, iz koşusu ve yürüyüş de dahil olmak üzere kapsadığımız yeni sporların listesi durmadan artmaktadır.

İndirme Sayfası (gezginler.net)