Tonguç Akademi

Eğitim içerikleri sunan mobil uygulama

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: TR , EN
Üretici: Tonguç Akademi
tamindir.com indir.com

Tonguc Akademi, sunmuş olduğu farklı ve eğlenceli dersler ile öğrencilerin ders çalışmayı eğlenceli bir aktiviteye dönüştürmesini sağlayan ücretsiz bir Android eğitim uygulaması.

Öğrencilerin büyük çoğunluğu ders çalışmayı sıkıcı olarak görür ve ders çalışırken bir süre sonra sıkılırlar. Bunun önüne geçmek isteyen Tonguç Akademi, çıkarmış olduğu Android uygulaması sayesinde sıra dışı bir ders çalışma deneyimi sunuyor.

Videolar ile konu konu ders çalışarak hem eğlenip hem de öğreneceğiniz uygulamaya kesinlikle göz atmanızı tavsiye ediyorum.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Tonguç Akademi, uygulaması İlk okul ve Lise düzeyinde görsel bir şekilde eğitim veren, test ve ders anlatımlarına yer veren bir uygulamadır.

Eğitimi sıkıcı bir tavırdan arındırmak isteyen öğretmenlerin hazırladğı profesyonel ders içeriklerini kullanıcılara sunan ücretsiz bir uygulamadır.Eğitim verirken eğlendirme yapısında içeriklere yer veren yazılım ile farklı bir eğitim alacaksınız. Ders isimleri ile ders içeriklerini sıralayarak dilediğiniz ders ve dilediğiniz konudan başlamanın mümkün olacağı mobil bir uygulamadır.

Tonguç adında sevimli bir karakter var olup dersi ara ara o anlatacak vede yönlendirmeleri sevimli karakter tonguç yapacaktır. Haberleri alanı da bulunan uygulama içerisinde en yeni videolara direkt olarak haberler alanında ulaşmanız mümkündür.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;