Topface

iPhone ve iPad için Arkadaş Bulma Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Üretici: Topface
tamindir.com indir.com gezginler.net

Topface yeni insanlarla iletişim kurmaktan ve onlarla farklı konular üzerine sohbetler yapmaktan hoşlananlara hitap eden bir uygulama. Milyonlarca kullanıcı tarafından tercih edilen Topface ile kendi beğenilerinize uygun insanlarla tanışabileceğiniz bir platform sunuyor. Aralarından mutlaka bir tanesi sizinle aynı kafa yapısına sahip!

Uygulamayı kullanabilmek için elbette kendinize ait bir profil oluşturmanız gerekiyor. Profilinizi kişisel özellikleriniz ve fotoğraflarınız ile zenginleştirebilir ve bu sayede başkaları tarafından bulunmanızı kolaylaştırabilirsiniz. Aynı şekilde siz de diğer kullanıcıların profillerinizi ziyaret ederek hoşunuza giden kişiler ile iletişim kurabilirsiniz.

Topface’in en önemli özelliklerinden bir tanesi de kullanıcılara istedikleri kişiyi kara listeye alma şansı sunması. Eğer birisi sizi rahatsız ediyorsa onu kara listenize alıp bir daha sizinle iletişim kurmasını engelleyebilirsiniz. Bu sayede güvenliğiniz tehlikeye atılmıyor, keyfiniz de kaçmıyor.

Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Topface yepyeni insanlarla tanışmak isteyenlerin mutlaka denemesi gereken seçeneklerden biri.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Bütün dünyada benzer ilgi alanlarınıza ve hobilerinize uygun arkadaşlar bulmak için kullanabileceğiniz Topface, Android cihazınız üzerinden ilginç insanlarla tanışmanızı sağlayan bir mobil arkadaşlık uygulamasıdır.

Topface kullanarak istediğiniz kişilerle tanışmanın ve arkadaşlık kurmanın ne kadar kolay olduğunu tecrübe edebileceksiniz. Uygulamayı kullanmak için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmiyor. Ancak aylık, üç aylık ve altı aylık gibi abone seçeneklerinden dilediğinizi seçerek, belirli ücretler karşılığında daha kolay arkadaş da bulabiliyorsunuz.

70 milyon kullanıcısı bulunduğu iddia edilen uygulamayı kullanabilmek için kayıt olmanız ya da Facebook hesap bilgilerinizi kullanarak giriş yapmanız gerekiyor.

Eğer sizde yeni insanlarla tanışmak, onlarla sohbet etmek ve arkadaşlık kurmak istiyorsanız Topface uygulamasını mutlaka denemelisiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)

Topface uluslararası bir buluşma ayarlama uygulamasıdır.

Kendinize uygun bayan ya da erkek arkadaşı bu uygulama ile bulabilirsiniz. Özelliklerinize uyan kişiyi arayın ve uygulama size uygun insanı göstersin. Online olan insanları bulabilir ve arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

  • Görünmez modda kullanma
  • Karşı tarafa çarpılma isteği gönderme
  • Kara liste oluşturma
  • Profilinize bakanları görme
İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;