Transformers: Age Of Extinction

Android için Transformers Kayıp Çağ Filmi Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Üretici: Hasbro Inc.
tamindir.com indir.com gezginler.net

Transformers: Age Of Extinction, 27 Haziran’da vizyona girecek yeni Transformers filmi hakkındaki gelişmeleri mobil cihazınızdan takip edebilmeniz için hazırlanmış resmi bir uygulamadır. Transformers hayranlarına hitap eden uygulamada karakterlerin biyografilerinden özel görüntülere ve röportajlara kadar pek çok içeriği bulabiliyorsunuz.

Autobot ile Deceptionlar arasındaki mücadeleyi konu alan Transformers: Age Of Extinction Türkçe adıyla Transformers: Kayıp Çap filmi hazırlanmış bu uygulama Transformers hayranları tatmin edecek seviyede içerik sunuyor. Film tanıtım videolarına göz atabilir, film setinden çok özel görüntülere ulaşabilir, filmde yer alan tüm karakterler hakkında bilgi alabilir, oyuncaklara ulaşabilirsiniz. Bunların yanı sıra haftalık hazırlanan görevler de sizleri bekliyor. Mini oyunlardan oluşan bu bölümde filmde kullanılan araçlar ve oyuncular hakkında hazırlanan sorulara yanıt vererek puan kazanıyor ve bu puanlarla da yeni içeriklerin kilidini açıyorsunuz.

Transformers hayranları için hazırlanan bu uygulamanın bir oyun olmadığını, resmi oyunun bu yaz Android ve iOS platformunda ücretsiz olarak indirilebilir olacağını belirtelim. Yeni Transformers oyunun merakla bekliyorsanız http://www.transformers-mobile.com/ adresine giderek kaydınızı oluşturabilir, oyun çıktığında anında haberdar olabilirsiniz.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

 Harika bir savaş oyunu sizler için üretildi. Ülke düşman robotlar tarafından işgal edildi ve her yerde düşman robotlar var. Ülkenize zarar vermeye çalışan bu robotlara tek engel siz olabilirsiniz. Hemen siz de savaşçınızı seçin ve ülkenizi düşmanlardan kurtarın. Ülkenizi kurtarmak sandığınız kadar kolay olmayacak çünkü düşman robotlar pek çok güçlü özelliğe sahipler. Siz de onların özelliklerine sahip olmak ve daha da güçlenmek için çabalamalısınız. Ülkenizin kaderi sizin ellerinizde.

 Kendini deneyeceğiniz, becerilerinizi geliştireceğiniz bu muhteşem oyunda inanılmaz özellikler var. Bunlardan en önemlisi düşman robotların yerini saptayan cihaza sahip olmanız fakat bu cihazı puan kazandıkça oyununun ileri seviyelerinde satın alabileceksiniz. Yüksek görünüm kalitesi ve inanılmaz ses efektleri ile kendinizi oyunun içinde hissedeceksiniz. Kendinizi kaptıracağınız bu oyunda pek çok seviye var. Ve her seviye sizin için biraz daha zorlu olacak.

 Boş zamanlarınızı eğlenceli şekilde geçirmek ister misiniz? Macera ve aksiyon dolu bu mükemmel oyuna siz de hemen sahip olabilirsiniz. Ülkenizi kurtarmak sizin ellerinizde. Akılcı düşünün ve planlarınızı yapın. Düşman robotlardan ancak bu şekilde kurtulabilirsiniz. Bu oyunu indirmek için tek yapmanız gereken şey oyunu indir butonuna basmak. İstediğiniz zaman istediğiniz yerde oynayabileceğiniz bu oyuna siz de hemen sahip olun ve maceraya erkenden atılın.

İndirme Sayfası (indir.com)

Efsane çizgi dizi Transformers'ın mobile uyarlanmış versiyonu olan Transformers Age of Extinction'da Autobot ve Decepticonların aksiyon dolu savaşına katılacaksınız. Arabaya dönüşüp yolların tozunu atabilir ve robota dönüşerek düşmanlarınızı yok edebilirsiniz.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;