Trivago

Android İçin Otel Bulma Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce, Türkçe
Üretici: trivago
tamindir.com indir.com

Trivago, marketlerde bulabileceğiniz en iyi otel bulma uygulamalarından bir tanesi diyebilirim. İşiniz gereği sürekli yolculuk yapmak durumundaysanızi ya da spontane yolculuklara çıkmayı seviyorsanız, bu uygulama tam size göre.

Trivago'nun başarısı ünlü gazetelerce de tasdiklenmiş durumda. New York Times, CNN gibi gazetelerde de önerilen Trivago ile her zaman en iyi oteli en uygun fiyata bulabileceksiniz. Tek yapmanız gereken uygulamayı indirip kriterlerinize göre arama yapmak ve size en uygun otelleri bulmak.

Özellikler

  • Her zaman en ucuz oteller.
  • Oteller hakkında yorumlar ve derecelendirme.
  • Otellerin fotoğrafları.
  • Geniş filtreleme seçenekleri.
  • Kullanıcı dostu arayüz.
  • Uygulama içinden direk otelleri arama imkanı.

Eğer siz de otel bulmak için kullanmak üzere bir uygulama arıyorsanız, Trivago'yu indirip denemenizi tavsiye ederim.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Sık sık yolculuk yapan kullanıcılar için özel olarak geliştirilen Trivago uygulamasını tamamen ücretsiz olarak Android cihazlarınıza yükleyebilir ve bulunduğunuz bölgedeki en iyi otelleri görüntüleyebilirsiniz.

Başarısını New York Times, CNN gibi önemli gazetelerin önerileri ile kanıtlamış olan Trivago uygulaması ile bulunduğunuz bölgedeki en iyi otelleri bulabilir ve fiyat bilgilerini inceleyebilirsiniz.

Trivago uygulaması içerisinde; en iyi ve ucuz otelleri bulabilme, oteller hakkındaki yorum ve derecelendirmeleri görüntüleme, otellerin fotoğraflarına göz atma, geniş filtreleme seçenekleri, kullanıcı dostu arayüz araçları gibi bir çok kullanışlı özellik bulunuyor.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;