TRT Hayri Uzayda

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
gezginler.net

Uzay uzay olalı böyle astronot görmedi! Bizim Rafadan Tayfa'nın Hayri'si bu sefer yepyeni bir maceranın içinde. Türkiye'nin gururu Hayri, bayrağımızı uzayın derinliklerinde dalgalandırıyor. Hayri ile gezegendeki komşularımızı, yıldızları, güneş sistemini ve daha birçok gök cismini tanıyoruz. Uzayın derinliklerine doğru yapacağımız bu yolculukta gök cisimlerinden uzay araçlarına, birbirinden ilginç bilgiler öğreneceğiz.

6 YAŞ VE ÜZERİ ÇOCUKLAR İÇİN HAYRİ UZAYDAHayri Uzayda ile çocuklar, uzayı ve gök cisimlerini öğreniyor.Çocuk psikologları ve öğretmenler ile birlikte geliştirildi.Araştırmayı, sorgulamayı ve merak duygusunu geliştirir. Kolay oynanabilir ve çocuklara uygun olarak tasarlandı.Çocuklar için güvenli ve reklam barındırmayan içerikler.

AİLELER İÇİN HAYRİ UZAYDAÇocukların aileleri ile birlikte kaliteli, eğlenceli ve eğitici zaman geçirebilmeleri için tasarlanmıştır. Bu sebeple çocuğunuzla birlikte oynamanız tavsiye edilir. Bu şekilde çocuğunuzun Hayri Uzayda'dan azami derecede fayda sağlamasını ve eğlenmesini sağlamış olacaksınız. GİZLİLİK POLİTİKASIKişisel veri güvenliği ciddiye aldığımız bir konudur. Uygulamamızın hiç bir kısmında reklam veya sosyal medya mecralarına yönlendirme bulunmamaktadır.

İndirme Sayfası (gezginler.net)