TRT Kare

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
gezginler.net

Kare takımı yine iş başında! Kuti, Aypa, Rupi ve Enda harıl harıl çalışıyor, araştırıyor ve problemleri çözüyor.

Heyecan ise hiç eksik olmuyor! Her zaman birlikte olan ve her problemi birlikte aşan bu neşeli takımın maceralarına sende katılmak ister misin?

KAZANIMLARKavram BilgisiEl-göz koordinasyonuParça Bütün İlişkisiBütünlük AlgısıEşleştirmeSınıflamaYönerge AnlamaDikkatGörsel Algıİşitsel Algı

3 YAŞ VER ÜZER İÇİN KARE3 yaş ve üzeri çocuklar için tasarlanmış olan bu oyunlar ile çocuklarınızın gelişimine katkıda bulunun. Her biri birbirinden farklı 10 eğitici mini oyunla 10 farklı kavramı eğlenirken öğren.

ÖNE ÇIKANLARŞehir içinde arabayla dolaşırken HIZLI ve YAVAŞ kavramlarını keşfedinArka bahçenden de eğlenirken UZUN ve KISA kavramlarıyla tanış.İşleyişin yoğun olduğu fabrikada BÜYÜK ve KÜÇÜK kavramlarıyla fabrikayı kurtar.Sınıftaki karışıklığı çözerken TEK ve ÇİFT kavramlarını öğren.Çamaşırhanedeki amansız sorunu yalnızca KİRLİ ve TEMİZ kavramlarıyla çözebilirsin.Labirentteki saklı parçaları topla ve PARÇA ve BÜTÜN kavramlarıyla tanış.Soğuk bir günde bu siparişin yetişmesi lazım. SICAK ve SOĞUK kavramlarını tanı ve yönet.Pastanede gerçekleşen gizemli olayla DOLU ve BOŞ kavramlarını yakından tanı.GECE ve GÜNDÜZ dağıldı kare ekibine bu macerada yardım et.Ormanda dolanırken AĞIR ve HAFİF kavramlarını öğren.

Şimdi indirin ve maceraya başlayın!

İndirme Sayfası (gezginler.net)