TRT PepeeTV

Android için Pepee Dizi Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
tamindir.com indir.com gezginler.net

Günümüz çocuklarının bağımlısı olduğu bir animasyon serisi olan TRT kanalındaki popüler dizi Pepee artık mobil cihazlarda. Türkiye Radyo ve Televizyon Kurumunda iyi bir yayın başarısı yakalayan dizinin tüm bölümleri artık Android için çıkan TRT PepeeTV isimli uygulama üzerinden izlenebiliyor. Elbette bu bölümleri izlemek için internet bağlantısına ihtiyaç duyacaksınız. Tabletleri çocuğunuza verdiğinizde hücresel bağlantının açık olmaması konusunda dikkatli olmanızı öneririz.

Öte yandan 0-4 yaş arası için tasarlanmış olan bu animasyon dizisinin tüm bölümlerini internet bağlantısı dahilinde indirme seçeneğiniz de var. Böylece internet bağlantısı olmadan da hazırda izlenecek bölümleri yedekleyebiliyorsunuz. Oluşturulan favoriler listesi sayesinde çocuğunuza aynı bölümleri tekrar tekrar izletebilirsiniz. Böylece "2 Ekmek Aldım, Biri Büyük Biri Küçük" şarkısını çocuğunuza ezberletebilirsiniz.

Bana soracak olursanız, çocuk gelişimi açısından aynı diziyi tekrar tekrar izletmemekte fayda var ancak olur da aile olarak ısrarlı bir şekilde Pepee izliyorsanız ve programı sürükleyici buluyorsanız. Her bölümü bir kereden fazla izlememenizi tavsiye ediyorum. Bir de şu açıdan bakmak lazım: TRT PepeeTV, Pepee animasyon dizisinin sevilen tüm bölümlerini ihtiva ediyor ve başarılı bir şekilde size ulaştırıyor. Bunun sonrasında gelecek olan yeni bölümleri de resmi kaynağı olan bu uygulama üzerinden indirip izlemeniz mümkün.

İçerik olarak herkese uygun bir seçenek sunmasa da Nexum Boğaziçi tarafından tasarlanan uygulama görevini başarılı bir şekilde yerine getiriyor. Nexum'un yine benzer projelerde yer almasını sabırsızlıkla bekliyoruz.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

TRT tarafından yayınlanan ve çocuklarınız tarafından çok sevilen Pepee'nin en sevilen çizgi filmlerini TRT PepeeTV uygulaması ile Android cihazlarınızdan çocuklarınıza izletebilirsiniz.

Çocuklarınızın çok sevdiği çizgi film karakteri TRT PepeeTV Android uygulaması ile artık cebinizde. Uygulamayı Android cihazlarınıza yükleyerek gittiğiniz her yerde ve her zaman çocuklarınızın Pepee izlemesini sağlayabilirsiniz.

TRT PepeeTV uygulaması içerisinde; yüksek kaliteli pepee bölümleri, hızlı indirme özelliği, indirdikten sonra internet bağlantısına gerek duymadan sınırsız izleme, en sevdiğiniz pepee bölümlerini favori listenize ekleyebilme, avantajlı paketler, bölüm silme ve tekrar yükleme gibi bir çok kullanışlı özellikler bulunuyor.

İndirme Sayfası (indir.com)
Mobil cihazlar için geliştirilen TRT PepeeTV uygulaması sayesinde en sevdiğiniz Pepee bölümlerine her yerden ulaşabilecek, kolayca indirip internete gerek olmadan tekrar tekrar izleyebileceksiniz.

Öne Çıkan Özellikler,

· Yüksek kaliteli Pepee bölümleri,· Hızlı indirme özelliği,· İndirdikten sonra internet bağlantısına gerek olmadan limitsiz izleme imkanı,· Favoriler. En sevdiğiniz bölümlere hızlı erişim,· Avantajlı paketler,· Bölümleri silme ve tekrar yükleme özelliği...

Tüm bunlar ve yeni eklenecek Pepee bölümleri ile birlikte TRT PepeeTV uygulaması vazgeçemedikleriniz arasında yerini alacaktır.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;