TTNET Online İşlemler

Android için TTNET Online İşlemler Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: TTnet
tamindir.com gezginler.net

TTNET Online İşlemler uygulamasını kullanarak TTNET aboneliğinize ait tüm işlemleri Android tablet ve cihazınızdan rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. İnternet bağlantınızın olduğu her yerde abonelik işlemlerinizle ilgili paket, servis, kota bilgilerini sorgulayabilir, fatura ve ödeme bilgilerinizi kontrol edebilirsiniz. Sade arayüzü sayesinde tüm bu işlemleri ve daha fazlasını birkaç dokunuşla mobil cihazınızdan hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm TTNET abonelerinin kullanımına sunulan Online İşlemler uygulamasında işlemlerinizi hızlı şekilde gerçekleştirmeniz için 4 sekme bulunuyor. Abonelik sekmesinden internet hattınıza ait bilgiler erişebilir, paket bilgilerinizi görebilir ve paket değişikliği yapabilir, kotanızı sorgulayabilir, faydalanmakta olduğunuz kampanyalara ait detaylara ulaşabilir ve interneti aboneliğinizin iptali için ön başvuruda bulunabilirsiniz. Fatura sekmesinden mevcut ve geçmiş fatura detaylarınızı görüntüleyebilir ve faturanızı nasıl alacağınıza dair seçeneklere ulaşabilirsiniz. Ürün ve Servisler sekmesinden kullandığınız servisleri görebilir, yeni bir ürün satın alabilir ve ürün iptali işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Kullanıcı sekmesinden tek şifre işlemlerini yapabilir, güvenli internet profilinizi değiştirebilir, adsl şifrenizi değiştirebilir, modeminizin kablosuz şifresini değiştirebilirsiniz.

  • Abonelik bilgilerini görüntüleme
  • Kota sorgulama
  • Fatura detaylarını görme
  • Ürün ve servis satın alma / iptal etme
  • Tek şifre işlemleri
  • Güvenli internet profil değişikliği
  • Paket değişikliği
  • İnternet abonelik iptali
  • Modem yönetimi
İndirme Sayfası (tamindir.com)

Artık TTNET Aboneliğiniz ile ilgili işlemlerinizi mobilden de gerçekleştirebilirsiniz. TTNET Aboneliğinizle ilgili birçok işlemi mobilden bir tıkla, kolayca ve anında yapmak için doğru yerdesiniz! TTNET Online İşlemler ile nerede olursanız olun internet olan her yerden; - Abonelik işlemlerinizle ilgili paket, servis, kota bilgilerinizi sorgulayabilir, - Fatura ve ödeme bilgilerinizi öğrenebilirsiniz. TTNET Online İşlem Merkezi önümüzdeki dönemde de yeni eklenecek işlem ve fonksiyonlarla TTNET abonelerine hizmet vermeye devam edecektir. TTNET Online İşlemler uygulamasından operatör bağımsız tüm TTNET aboneleri faydalanabilmektedir.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;