Turkcell BiP

Turkcell Anlık Mesajlaşma Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: Turkcell
tamindir.com indir.com gezginler.net

Turkcell’in tüm kullanıcılara sunduğu anlık mesajlaşma uygulaması BiP ile arkadaşlarınızla, ailenizle sohbet edebilirsiniz.

Telefon numaranızı ve ardından telefonunuza mesaj olarak gönderilen BiP şifrenizi girdikten sonra sevdiklerinizle sohbetin tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz. Rehberinizdeki tüm kişilerle anlık mesajlaşabilir, yazdıklarınıza özel simgeler ekleyebilirsiniz. Sınırsız mesajlaşmanın rahatlığını yaşatan Turkcell BiP uygulamasında diğer sohbet uygulamalarında olduğu gibi kişilerinizin mesajınızı okuyu okumadığın, uygulamayı en son ne zaman kullandıklarını görebilirsiniz.

Not: Turkcell BiP uygulamasını mobil şebeke veya Wi-Fi bağlantınız üzerinden kullanabilirsiniz. Eğer Turkcell’li iseniz ilk 3 ay uygulamaya erişim ve uygulama kapsamındaki veri kullanımları için mobil internet ücreti alınmıyor. Kampanya bitiminde standart mobil internet tarifeniz üzerinde ücretlendiriliyorsunuz.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Anlık mesajlaşma uygulamalarına alternatif olarak kullanabileceğiniz Turkcell BIP uygulaması sayesinde aileniz, arkadaşlarınız ya da rehberinizdeki kişiler ile gerçek zamanlı olarak mesajlaşabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olarak Android telefonlarınıza indirebileceğiniz Turkcell BIP uygulamasını kullanarak rehberinizde kayıtlı olan kişiler ile anlık olarak mesajlaşabilir, konum bilginizi paylaşabilir, birden fazla kişiye aynı anda ileti gönderebilir, uygulamayı kullanan kişilerin gönderdiğiniz mesajı en son ne zaman görüntülediğini görebilir, sınırsız sayıda mesaj yazabilir, gönderdiğiniz mesajı karşı tarafın okuyup okumadığını anlayabilir ve yazdığınız mesajları uygulama içerisinde bulunan birbirinden eğlenceli ikonları kullanarak süsleyebilirsiniz.   Turkcell abonelerinin dışında diğer operatörlerin abonelerininde kullanabileceği uygulamayı Wi-Fi internet bağlantısı üzerinden sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)

TURKCELL BiP ile ailenize, arkadaşlarınıza ya da rehberinizdeki tüm tanıdıklarınıza mesajlarınızı eğlenceli ve size özel haliyle anında iletebilirsiniz.

BiP uygulaması ile;

  • Rehberinizdeki kişilerle anlık mesajlaşabilir,
  • Konumunuzu paylaşabilir,
  • Birden fazla kişiye aynı anda ileti gönderebilir,
  • Kişilerin uygulamayı en son ne zaman kullandığını görebilir,
  • Sınırsız sayıda mesaj gönderebilir,
  • Gönderdiğiniz mesajın okunup, okunmadığını anlayabilir,
  • Yazdıklarınızı özel ikonlarla daha eğlenceli kılabilirsiniz.

"BiP" uygulaması ücretsizdir. Uygulamayı ilk defa kullanan TURKCELL'lilere özel, ilk 3 ay uygulamaya erişim ve uygulama kapsamındaki data kullanımları için mobil internet ücreti alınmayacaktır. Bu kampanya dışında, uygulama standart mobil internet tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Eğer mobil internet paketiniz varsa, uygulama kapsamındaki data kullanımlarınız öncelikle internet paketinizden düşülür.

BiP uygulaması üzerinden yapılan aramalar ve gönderilen SMS'lerin, servis sağlayıcısının tarifesi üzerinden gerçekleşmektedir.

Uygulama, mobil şebeke üzerinden erişimin yanında bulunduğunuz ortamdaki kablosuz internet bağlantısı (wi-fi) üzerinden de kullanılabilir. Bu durumda uygulamaya erişim için gerçekleştirilen data kullanımı TURKCELL tarafından ücretlendirilmeyeceği için söz konusu data kullanımından TURKCELL sorumlu değildir.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;