Türkiye çevrimdışı harita

Harita ve Navigasyon Programı

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
indir.com gezginler.net

   Türkiye'nin en büyük çevrimdışı haritasının cep telefonunuzda olmasını istemez misiniz? Bundan sonra gittiğiniz yerlerde kaybolma korkusu yaşamadan heryeri özgürce gezebileceksiniz. Programın içerisinde bir yerden başka bir yere gitmeniz için takip etmeniz gereken yollar, yolunuzun üzerindeki yerleşim yerleri, kaç kilometre mesafeniz olduğu hepsi olacak. böylelikle hiç bir sorun yaşamadan bu haritaya güvenerek yola çıkabileceksiniz. 

 

   Sizde çok gezen gezmeyi seven insanlardansanız bu programa mutlaka sahip olmalısınız. Yapmanız gereken şey hemen bu programı indirerek yolculuklarınıza içiniz rahat olarak çıkmak. 

İndirme Sayfası (indir.com)
POI veritabanı hava forrecast ve sözlük ile % 100 Çevrimdışı ve Ücretsiz Türkiye Haritası .

GEÇ inanılmaz çevrimdışı hava eklentisi dahil! 14 günlük hava durumu her thai şehirler için tahmin . Eklenti çevrimdışı modunda çalışır . Koşulları, sıcaklık , nem, basınç : hakkında bilgi detaylı güncel hava durumu .

Bizim Türkiye çevrimdışı yol haritası ( yol haritası ) öncelikle yollar ve ulaşım bağlantıları yerine doğal coğrafi bilgileri görüntüler . İstanbul, Ankara , İzmir, Bursa , Adana , Gaziantep , Konya , Antalya : Çevrimdışı Kore yol haritası da olmayan otomotiv turistik rotalar ve kentlerin çevresinde daha ayrıntılı alanını gösterir

Veri dolaşım , WiFi bağlantısı ve gizli maliyet olmadan haritayı kullanabilirsiniz !

Özellikleri:- GPS konum belirleme ( % 100 çevrimdışı) ile tam çevrimdışı harita- Para birimi dönüştürücü : Euro , İngiliz Sterlini , ABD doları , Çin Youan , Japon Yeni , Kore Wonu , Rupisi , Rus Rublesi ( çevrimdışı)- Cümle Kitap ( Turist sözlük)- Dilli arayüz- Şehir bulucu - serch herhangi bir dilde harita !- Çevrimdışı modu ile hava forrecast- Motel ve pansiyonlar ile Otel fırsatları ( çevrimiçi modülü) dahil- Yapılacaklar ve gezileri- Yere Fiyat: müzeler , havaalanı taşıma , yürüyüş turları , bisiklet turları , milli parklar , orman , gıda keşif fırsatlar , tüplü dalış , River Cruise , macera seyir , hayvanat bahçesi safari , fil binme, kano turları , balık tutma turları , Şarap Parkur , Tay Transferler , sürat motoru Turlar , Dağ Safari ile Boks Maç- POI bulucu ( gibi : otel , otopark , restoranlar , fast food , benzin istasyonları )- En popüler gazetelerden bilgi Haberler okuyucu

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;