Ücretsiz Yumurtlama Takvimi

Kadın sağlığı bilgisi ve regl dönemi takip uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: TR , EN
Üretici: Vipos Apps
indir.com gezginler.net

Ücretsiz Yumurtlama Takvimi, uygulaması kadın sağlığı için kadın hastalıkları ve sağlığı için tıbbi bilgilere yer veren bir uygulamadır.

Kadınların hamile kalmaları ve hamile kalmamaları için profesyonel ekipler tarafından alınan bilgiler ile oluşturulan yönlendirmeleri kullanıcılara sunan bir uygulamadır. Regl dönemlerini kişisel olarak girişlen içerikler ile takip etme seçeneği de sunmaktadır. Kullanımı gayet kolay olup her yaştan kadın için idealdir.

Uygulama da; kadın sağlığı ve genel ruh sağlığı ile ilgili bilgiler mevcut dur. Uygulama içi şifreleme seçeneği de vardır. Kişisel takviminiz ile yumurtalık oluşum dönemlerini takip edebilecek, regl döneminiz hakkında kullanıcı uyarısı yapabilecek tarzda bir uygulamadır.

İndirme Sayfası (indir.com)
Ladytimer Yumurtlama Takvimi kadınların gebe kalmalarına yardım etmek ya da gebe kalmalarını önlemek için, adet döngü günlerini takip eder ve tahmin eder.

* Kullanımı süper kolay* Semptomları, ruh halini, ağırlığı vb. takip et* Doğurgan günlerin tahmini* Hatırlatmalar: Regl, Yumurtlama vb.* Regl geçmişi* Sohbet odası* LadyCloud otomatik yedekleme ve senkronizasyon* Verilerinizi doktorunuzla veya eşinizle paylaşın* Takviminizi bastırın* Bebek Cinsiyet tahmini* İstatistikler* Öğretici Videolar* Şifre koruma* Mükemmel kullanıcı desteği

Uygulama döngünüzü hesaplamak ve tahmin etmek amacıyla, her ay regl gününüzü girmenizi ister. Gelişmiş doğruluk için, uygulamanın yumurtlamayı tespit etmesi için istirahat vücut sıcaklığınızı girin.

Girin ve herhangi bir gün için semptomları, ruh hallerini, notları, ağırlığı, yakınlaşmayı, yumurtlama testlerini vb. takip edin. Yoğun sohbet odalarımızda diğer Ladytimer kullanıcılarıyla sohbet edin.

Doğruganlık takvim veriniz online olarak kaydedilebilir ve diğer akıllı telefonlara aktarılabilir.

Telefon değiştirirdiğinizde asla veri kaybetmeyin. LadyCloud senkronizasyon sizin için herşeyi otomatik olarak yapar.

Doktorunuz veya partnerinizle takviminizi paylaşmak kolaydır. Hangi veriyi paylaşmak istiyorsanız onu seçersiniz.

Bu uygulamanın regl tarihiniz geldiğinde, ne zaman hap alacağınızda, ve diğer hatırlatmalarda bildirimler yayınlayacağı hatırlatma seçenekleri vardır.

-- Ladytimer o en gelişmiş regl takvimi --

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;