Ülker Maarif Takvimi

Geniş Seçenekler İle Takvim Görüntüleme Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: Haber7
tamindir.com indir.com

Yüzlerce yıl önce başlayan geleneğin günümüze uyarlanmış versiyonu olan Ülker Maarif Takvimi ile birçok bilgiye Android cihazlarınızdan ulaşabilirsiniz.

Çok eski zamanlarda ortaya çıkan maarif takviminde; yemek tarifleri, maniler, hava durumu ve isim önerileri gibi bölümleri takvim yapraklarında bulabiliyorduk. Günümüzde eskisi kadar kullanılmayan yapraklı takvimlerin yerini dijitallerin almasıyla birlikte, maarif takvimi kavramı da buna ayak uydurdu diyebiliriz. Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz Ülker Maarif Takvimi uygulamasında; hava durumu, namaz vakitleri, tarih, hava durumu, günün sözü, tarihte bugün, yemek tarifleri, ipuçları ve günün hikayesi gibi birçok bölüm bulunuyor.

Uygulamada bulunan içerikleri arkadaşlarınızla ya da sosyal medya hesaplarınızda da paylaşabileceğiniz uygulama, nostalji yaşamak isteyenlerin yanından ayırmayacakları türden. Sade ve şık bir tasarımın hakim olduğu Ülker Maarif Takvimi uygulamasını Android işletim sistemli cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilir, günlük önerileri ve bilgileri takip edebilirsiniz

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Ülker Maarif Takvimi, yıllara göre yenilenerek her an güncel seçenekler ile takvim içeriğini cebinde kullanma ve ek özelliklerinden faydalanarak kullanıcıların her an faydalanmasına yardımcı olan bir uygulamadır.

Türkiye içerisinde şirket olarak eski bir yapılaşmaya sahip olan Ülker grubu içerisinde eski bir gelenek olarak ortaya çıkan Maarif Takvimi özelleştirerek herkesin kullanmasına yardımcı olan bir uygulamadır. Mobil kullanıcıların hızlı işlemler ortaya koyarak farklı seçenekler ile zamanı takip etme ve hava durumu gibi farklı özellikleri tek bir alan üzerinden kullanma seçeneği sunmaktadır.

Mobil kullanıcılara mobil içerisinde Namaz vakitleri, hava durumu, günün sözü, tarihte bugün ve günün yemek tariflerini görüntüleme seçeneği sunmaktadır. Klasik takvimler içerisinde yer alan tüm bilgileri klasik bir takvim ekranı üzerinde görüntüleyerek kişilerin her an faydalanarak, her gün farklı içerik görüntülemesine yardımcı olmaktadır.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;