Unicorn Boyama Oyunu

Android için Beceri Oyunu

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Üretici: Alvagamer
indir.com

Çocuklarınız hem eğlenceli vakit geçirebilecekleri aynı zamanda da el becerilerini geliştirebilecekleri mükemmel bir oyuna sahip olmalarını sağlamak istiyor iseniz, size bu eğlenceli oyunu tavsiye ederim.

Özellikler okul öncesi yaş grubuna ait olan çocuk oyun severlere özel olarak yaratılmış olan bu eğlenceli oyun, çocuklarınızın gelişim sürecini desteklemek amacı ile geliştirilmiştir. Çocuklarınız bu eğlenceli oyunda sadece eğlenmek ile kalmayacak, bu oyun sayesinde el becerilerini geliştirerek okula da hazırlık yapmış olacaklar.

Küçük yaştaki çocukların eğitim sürecinde en etkili yöntem olan eğlenceli oyun yöntemi, bu oyunun yaratılmasındaki en önemli amaç olmuştur. Çocuklarınız oyunun menüsündeki birbirinden güzel boynuzlu atların bulunduğu boyama şablonlarından dilediği birini seçecek. Sonra da zengin renk paletinden seçtiği renkler ile şablonunu boyayarak renkli bir resim elde edecek. Çocuklarınızın en sevdiği boyama oyunu olacak olan bu renkli oyun Android tabanlı olan tüm cihazlarınız için tamamen ücretsizdir.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;