UpCall

Android İçin Turkcell Arama Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
tamindir.com gezginler.net

UpCall, Turkcell abonesi olarak kullanabileceğiniz alternatif arama yapma uygulaması. Android telefonunuzun varsayılan telefon uygulamasından memnun değilseniz tüm aramalarınızı tek bir ekrandan yönetebildiğiniz bu uygulamayı tavsiye ederim.

Sadece Turkcell abonelerine sunulan telefon uygulaması UpCall’u benzersiz kılan birçok özellik var. Tüm aramaları tek bir ekrandan yönetme, rehberinizde kayıtlı olmasa dahi kimin aradığını öğrenme, grup oluşturup tek dokunuşla birden fazla kişiyi aynı anda arama, numarasını bilmediğiniz bir mekanın ismini yazarak iletişim bilgilerine ulaşma, rahatsız etme özelliği, acil numaralara kolayca ulaşma gibi telefonla önyüklü gelen telefon uygulamasında olmayan özellikleri içeriyor.

"Not: Uygulama üzerinden yaptığınız aramalarda Turkcell hattınızın ses tarife/paketinizden ücretlendiriliyorsunuz. Grup arama özelliği ücretsiz ancak gruptaki kişileri tek tek aramışsınız gibi yine Turkcell tarifenizden/paketinizden ücretlendiriliyorsunuz. Haberim olsun özelliğini kullanmak isterseniz aylık 2.99 TL olarak ücretlendiriliyorsunuz."

İndirme Sayfası (tamindir.com)
UpCall kullanıcıları tüm aramalarını tek bir ekrandan kolayca yönetebilecek, kendilerini arayan numaraların kime ait olduğunu daha telefonları çalarken öğrenebilecek, grup arama yapabilecek, aramalarına not ekleyebilecek ve istenmeyen numaralardan çağrı geldiğinde bilgilendirilecek.Turkcell'lilerin yararlanabildiği uygulama sayesinde;

o Tüm aramalarınızı tek bir ekran üzerinden kolayca yönetebilirsiniz. Aramalarınıza dair servis bildirimlerini (kapalıyken arandınız, meşgulken arandınız, vb.) uygulama üzerinden kolayca takip edebilirsiniz.o Rehberinizde kayıtlı olmasa da sizi kimin aradığını öğrenebilirsiniz. Bu özellikten faydalanmak için sizi arayan kişinin isim bilgisinin paylaşılmasına izin vermiş olması gerekmektedir.o Bir grup oluşturup, gruptaki kontaklarınızı aynı anda tek tıkla arayabilirsiniz. o Aramanıza konu/not ekleyerek aradığınız kişinin telefonu çalarken notunuzu görmesini ve çağrınızı cevaplamasını sağlayabilirsiniz.o Numarasını bilmediğiniz bir mekanı, sadece ismini arama alanına yazıp kolayca arayabilirsiniz. Harita üzerinde yerini görüntüleyebilir, gidiş rotası çizebilirsiniz.o Sizi rahatsız edebilecek aramalardan, telefonunuzu açmadan haberdar olabilirsiniz.o Acil numaralara kolayca ulaşabilir, size en yakın eczaneleri bulup tek tıkla arayabilirsiniz.o Rahatsız etme özelliği ile telefonunuz açıkken arayanlar "aradığınız kişiye ulaşılamıyor" anonsu duyar.

Bu uygulamayı Turkcell aboneleri kullanabilir.

Uygulamayı indirmek ve içindeki pek çok özelliklerden faydalanmak da ücretsizdir.

Ücretlenen Özellikler;

o Uygulama üzerinden yaptığınız aramalar için Turkcell'deki ses tarife/paketinizden ücretlendirilirsiniz.o Grup arama özelliği ücretsizdir. Grup arama yaptığınızda gruptaki kişileri tek tek aramış gibi Turkcell ses tarifenizden/paketinizden ücretlendirilirsiniz.o Turkcell arama servislerine mevcutta üye iseniz, uygulama üzerinden de bildirimlerini alabilirsiniz. o Aramalarınızı daha iyi yönetmenizi sağlayacak, ulaşılamaz ya da meşgul olduğunuzda sizi kimin aradığını haber veren, ya da arayıp ulaşamadığınız kişi telefonunu açtığında, meşgulse konuşmasını bitirdiğinde haber veren Haberim Olsun paketinden ayda 2,99 TL'ye faydalanabilirsiniz.o Uygulama üzerinden numaranızı başka bir numaraya yönlendirirseniz, yönlendirme servis bedeli ile ücretlendirilirsiniz.

Aylık Üyelik Ücretleri;

o Haberim Olsun: 2,99 TL/ay

İndirme Sayfası (gezginler.net)