Urban Engines

Android için Navigasyon ve Harita Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: TR , EN
indir.com

Büyükşehirler'de gezintiye çıkmak isteyen Android kullanıcılarının adeta hayatını kurtaracağı özelliklere sahip olan Urban Engines, adres bilgisi yazmaya gerek olmadan gideceğiniz yeri bulmanıza imkan tanıyan ücretsiz bir harita uygulamasıdır.

Kolay bir kullanıma sahip olan ve basit bir arayüze sahip olan uygulama; gidilecek adresin bilinmediği bir yere ulaşmak, turist olarak gezmek, tren ya da otobüs seferleri gibi karmaşadan kurtulmak isteyenlerin imdadına yetişiyor.

Uygulama sayesinde adres bilgisi yazmadan açılan harita üzerinden istediğiniz yeri seçerek o noktaya ulaşmak için kullanabileceğiniz alternatif yolları görebiliyorsunuz.

Urban Engines'ın en dikkat çeken özelliği ise X-Ray modu. Bu mod sayesinde telefonunuzu yatay konuma alarak, kamera aracılığı ile çevrenizdeki yolları ekrana taşıyabiliyorsunuz. Anlık kamera görüntüsü sayesinde çevrenizdeki yerleri ve yolları gösterebilen uygulama bu sayede kaybolmanıza engel oluyor.

Çevrimdışı haritaları da barındıran uygulama kapalı mekanlarda da rahatlıkla kullanılabiliyor. Ayrıca uygulama üzerinden toplu taşıma yolları ve saatleri hakkında bilgi de edinebiliyorsunuz.

Şimdilik sadece ABD'de kullanılabilen Urban Engines uygulamasını denemek ve incelemek isterseniz sitemiz üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;