Uzaktan Kumanda Sihirbazı

Elektronik Aletleri Uzaktam Kontrol Sistemi

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: TR , EN
indir.com gezginler.net

Uzaktan Kumanda Sihirbazı, farklı elektronik aletlere hüküm ederek mobil üzerinden uzaktan kontrol etme ve kumanda görevi görme seçeneği sunmaktadır.

Farklı marka ve elektronik sinyalleri destekleyen bir sinyal yapısı mevcuttur. Kişilerin aktif bir şekilde iş yapmasına yardımcı olarak, tanıması mümkün olan elektronik aletleri mobil içerisinden seçme ve direkt olarak kontrolü kurma yetkisi sunmaktadır. Mobil kontrol sayesinde oturduğunuz yerden televizyon ve benzeri bir kaç ev aletini direkt olarak kontrol edebileceksiniz.

Örneğin sınıfta otururken sinevizyon makinelerine, her hangi bir mekan' da televizyonlara, dilediğiniz her alanda mobil içerisinde sinyal gücünün desteklendiği cihazlara hüküm kurarak işlem tamamlaması yapabilirsiniz. Veri tabanı içerisinde binlerce marka ve model cihaz için sinyal gücü mevcuttur.

İndirme Sayfası (indir.com)
Uzaktan Kumanda Sihirbazı - Cep Telefon Evrensel Uzaktan Kumandası ile cep telefonunuz ile çeşitli ev aletlerinizi konlayca kontrol edebilirsiniz. Yazılım veritabanı 6.000 ev aletleri markası destekler. Yerel veri tabanında 80.000 'den fazla uzaktan kumanda bilgiler saklanır olp,ağı olmadan da kullanabilirsiniz. Hemen Uzaktan Kumanda Sihirbazı kullanın ve bundan sonra artık koltuk köşelerinden kumanda aramak zorunda kalmayacaksınız!

==Kontrol ev aletleri türleri==KlimaTVSet-top box / uyduProjektörKutuDVDAmplifikatörFanSLR fotoğraf makineleriAnahtar / Lamba

==Ürün Özellikleri==Büyük boylu uzaktan kumanda kod ambarı, 6.000 'den fazla ev aletleri markası destekler, toplam mağazası250.000 'den fazla uzaktan kumanda;Kızılötesi uzaktan kumanda ve WIFI uzaktan kumanda iki işlevi sağlar;Kullanıcı arayüzü basit ve ulaşılabilir.

==Yardım Açıklamaları==Uzaktan Kumanda Sihirbaz yazılımın kullanım eğitimi: http://bbs.tiqiaa.com/forum.php?mod=viewthread&tid=1802Uzaktan Kumanda Sihirbazı resmi forumu: http://bbs.tiqiaa.comEğer telefonunuz Uzaktan Kumanda Sihirbazı yüklemek için yaramazsa: [email protected]'a bir e-posta gönderin

==Feragatname==Bu yazılım cihaz tabanlı uzaktan kumanda kızılötesi esasa alındığından telefonunuzun normal kullanım için yerleşik bir kızılötesi verici veya harici kızılötesi denetleyicisi olmalıdır.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;