VakıfBank Mobil Bankacılık

Android için VakıfBank Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: Vakıfbank
tamindir.com indir.com gezginler.net

VakıfBank Mobil Bankacılık, Vakıfbank'ın Android kullanıcılarına ücretsiz olarak sunduğu resmi uygulamadır. Tüm bankacılık işlemlerinizi her yerden tek dokunuşla gerçekleştirebilirsiniz.

Mobil Bankacılık ile tüm bankacılık işlemlerinizi akıllı telefonunuzdan hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz. Kullanıcılara rahat bir kullanım için modern ve kolay bir arayüzle tasarlanan uygulamada, para transferi, fatura ödemeleri, kredi kartı işlemleri, faiz ve kur fiyatlarını takip etme, kredi ve döviz hesaplama ve daha birçok bankacılık işlemini gerçekleştirebiliyorsunuz. Uygulamaya atadığınız şifreyle, 3.şahısların bankacılık işlemlerinize ulaşmasını engelleyebiliyorsunuz. Ayrıca, yeni bir güvenlik ürünü olan Cep İmza'yı da, müşteri numaranız ve internet şubesi şifrenizle birlikte aktivasyon işlemini gerçekleştirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

VakıfBank Mobil Bankacılık uygulamasıyla gerçekleştirebileceğiniz işlemler:

  • Kredi kartı işlemleri ve borç ödemesi yapabilir,
  • Faturalarınızı ödeyebilir,
  • Para transferi yapabilir,
  • Güncel piyasa bilgilerini takip edebilir,
  • Kredi, fon ve döviz hesabı yapabilir,
  • VakıfBank'ın özel kampanya ve ürünlerinden haberdar olabilir,
  • Size en yakın ATM'nin adresini ve haritadaki yerini görebilirsiniz.

Not: Uygulamayı şimdilik sadece Bireysel Müşteriler kullanabiliyor.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Uygulama üzerinden bankacılık işlemlerinizi kolay,hızlı ve güvenli bir şekilde halledebilirsiniz.

İşlemlerinize tek şifre ile ulaşmak mümkün.Ayrıca Vakıfbank Mobil Bankacılık ile hesap bakiyenizi,hesap bilgilerinizi,dönem borçlarınızı,kredi kart işlemlerinizi ve ödemelerinizi inceleyebilirsiniz.Para transferlerinizi ve ödemelerinizi de mobil uygulamanızdan yapabilirsiniz.Uygulamada güvenliğiniz için Cep İmza oluşturmanızda istenmekte ve bu sizin daha rahat bir şekilde işlem yapmanızı sağlamaktadır.

Vakıfbank Mobil Bankacılığı indirdikten sonra gelecek adımları izleyerek özel şifreleme işlemlerinizi yapabilirsiniz.Uygulama henüz Vakıfbank Bireysel müşterileri içindir.

İndirme Sayfası (indir.com)
VakıfBank Mobil Bankacılık uygulaması ile kolay ve hızlı bankacılık cebinizde.Bankacılık işlemlerinizi tek şifre ile kolayca ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebileceksiniz.Mobil Bankacılık uygulaması ile hesap bakiyenizi, bilgilerinizi, ekstrenizi görüntüleyebilir, para transferi, yatırım, kredi kart işlemlerinizi ve ödemelerinizi hızlı ve kolayca yapabilirsiniz.
VakıfBank Mobil Bankacılık uygulaması ile birlikte yeni güvenlik ürünümüz Cep İmza’ya da sahip oluyorsunuz. Cep İmza, işlem güvenliği sunarak VakıfBank İnternet ve Mobil Bankacılık kanallarını daha güvenli ve kolay bir şekilde kullanmanızı sağlayan bir güvenlik uygulamasıdır. İnternet Bankacılığı üzerinden yaptığınız işlemler için Cep İmza detaylı onay ekranlarını kullanır ve güvenli bankacılığın rahatlığını yaşarsınız.Uygulamayı indirdikten sonra aktivasyon adımlarını takip edin ve size özel uygulama şifrenizi oluşturarak kolay bankacılığın keyfini yaşamaya başlayın.
İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;