Vestel Smart Remote

Android için Vestel TV Uzaktan Kontrol Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: Vestel
tamindir.com indir.com gezginler.net

Vestel SmartRemote, Vestel Akıllı TV’nizi mobil cihazınızdan yönetmenizi sağlayan bir uzaktan kontrol uygulamasıdır.

TV’nizin kumandasına göre daha kolay ve yenilikçi kullanım kolaylığı sağlar. Vestel SmartRemote uygulaması mobil cihazlarınızın dokunmatik ekran ve hareket sensörü gibi özelliklerini kullanarak Vestel Akıllı TV’nizi kontrol ederken size daha rahat ve kullanışlı bir deneyim yaşatır. Akılı gruplandırma sistemini kullanarak ihtiyaç duyduğunuz tüm tuşara özelleştirilmiş sayfalarla kolaylıkla erişebilirsiniz. El ve parmak ergonomisi esas alınarak yerleştirilen tuşlar rahat kullanım sağlar. El hareketlerinizi algılayan teknolojisi sayesinde telefonunuzu çeşitli yönlere oynatarak TV’nizi istediğiniz kontrol edebilirsiniz.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

   Android işletim sistemli cihazlarınız için geliştirilmiş olan bu uygulama; akıllı telefonunuzu, Vestel marka SmartTV televizyonları için kumanda olarak kullanmanızı sağlar.   Vestel Smart Remote uygulamasını akıllı telefonunuza yükleyerek, Vestel marka televizyonlarınızı kontrol edebilirsiniz. Gereksiz ve kalabalık tuşların arasında kaybolmaktansa, uygulamada az ve öz bulunan tuşlarla işinizi daha çabuk halledin.   Uygulamada ana menü tam baş parmağınıza özel olarak tasarlanmış olup, ana menüden numaralar ve harfler arasında geçiş yapabileceksiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)

Vestel Smart Remote uygulamasını mobil cihazlarınıza kurarak Vestel Smart TV'nizi mobil cihazlarınız aracılığı ile kontrol edebilirsiniz. Mobil cihazlarınızın dokunmatik ekran, hareket sensörü gibi özelliklerini kullanarak Vestel Smart Remote uygulaması size daha rahat, kullanışlı ve gelişmiş bir şekilde Vestel Smart TV'nizi kontrol edebilme imkanı sunar.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;