Vücut Geliştirme ve Diyet

Android için Sağlık ve Spor Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: Selçuk Şenel
tamindir.com indir.com

Vücut Geliştirme ve Diyet, daha kaslı, daha güçlü ve daha sağlıklı bir vücut sahibi olmak isteyen Android telefon ve tablet sahiplerinin yararlanabileceği ücretsiz uygulamalardan bir tanesidir.

Detaylı açıklamaları ve Türkçe olması nedeniyle pek çok kullanıcı tarafından tercih edilen uygulamanın tasarımının geliştirilerek düzenlenmesi gerekiyor. Fakat konu sağlık ve spor olunca tasarım değil, uygulama içerisindeki bilgiler ön plana çıkıyor. Bu nedenle uygulama içerisinde barındırdığı pek çok yararlı bilgi ile kullanıcıların daha verimli spor ve diyet yapmasını sağlamaktadır.

Vücut geliştirme yapmak isteyen kullanıcılara yönelik resimli hareketler, detaylı açıklamalar, videolar ve sporcu beslenmeleri sunan uygulama sayesinde sıkı çalışarak daha güçlü ve şekilli bir vücuda sahip olabilirsiniz.

Vücut geliştirme ve diyet dışında ideal kilo hesaplama bulunan uygulamayı Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabilirsiniz.

İndirme Sayfası (tamindir.com)
   Vücut Geliştirme ve Diyet uygulaması ile vücut geliştirme ile ilgili bütün hareketlere ve diyet konusuna kolaylıkla ulaşabileceksiniz.
   Spor yapanlar için oldukça kullanışlı olacak bu uygulama ile istediğiniz ideal kilo ya da vücuda ulaşmanız çok kolay. İdeal kilonuzu hesaplayıp uygun egzersiz ve diyetlerle hedefinize ulaşmada sizlere yardımcı olacak bu uygulamamız da sizlere özel 10 günde 5 kilo diyeti de bulunmaktadır.
İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;